Logo Roman Dolinajec HACOM

Servisný technik - Junior

Roman Dolinajec HACOM

Miesto práce
Bytčianska, Žilina-Považský Chlmec
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiac+ nástupná mzda môže byť vyššia, závisí od od skúseností technika + po skončení skúšobne doby prehodnotenie navýšenia odmeny za prácu + provízia sa sprostredkovanie obchodu + príspevok na dovolenku + koncoročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvíjajúca sa firma so stabilným zázemím hľadá do svojho kolektívu šikovného a spoľahlivého kolegu, technika, ktorý pomôže rozvíjať firmu v oblasti kamerových, zabezpečovacích, prístupových, EPS + HSP a IT systémov.

Pracovné činnosti:
- inštalácia zariadení

- pravidelné odborné školenia
- možnosť kariérneho rastu
- príspevok na dovolenku + koncoročná odmena
- provízia za sprostredkovanie novej zákazky
- možnosť nákupu za veľkoobchodné ceny
- príjemný a mladý kolektív
- firemné akcie

V prípade ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a máte dostatočné vzdelanie prípadne potrebné pracovné skúsenosti, tak neváhajte zaslať životopis na [email protected]. O termíne výberového konania Vás budeme telefonicky informovať. Uprednostnení budú uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené podmienky na obsadenie tejto pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.6.2024 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektotechnik, elektronik, elektrikár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- bezúhonnosť
- elektrotechnik minimálne §21 - v platnosti
- samostatnosť pri riešení úloh
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- zmysel pre detail, logické myslenie
- ochota vzdelávať sa
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie voči zákazníkom

Firma Hacom vznikla 1.3.2009. Spočiatku sme sa zameriavali na odborný predaj, kvalitný servis a starostlivosť v oblasti výpočtovej a satelitnej techniky. Neskôr sme portfólio ponúkaných služieb rozšírili aj o zabezpečovacie, kamerové, prístupové, HSP a EPS systémy. A práve montáž týchto systémov a IT služieb tvoria dodnes základ nášho portfólia.

Prelomový bol pre nás rok 2014, v ktorom sme pre otvorili našu prevádzku na súčasnej adrese. Rokmi sme sa postupne z lokálnej firmy vypracovali na etablovanú spoločnosť a svoje služby poskytujeme v rámci celej Slovenskej republiky, aj mimo nej.

Naším cieľom je vysoká odbornosť, rozširovanie kolektívu, dlhodobé pôsobenie na trhu a uspokojenie požiadaviek aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4824162  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac