Logo SALVUS, s.r.o.

Sestra ADOS (Agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti)

SALVUS, s.r.o.

Miesto práce
Komárnická 11, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 750 - 2 000 EUR/mesiacUvedená mzda sa rovná úväzku 1,0 od ktorého sa prepočítava mzda v prípade skráteného pracovného úväzku. Mzda sestry na dohodu o pracovnej činnosti je 12EUR/hod/brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegyňu, alebo kolegu ktorá/ý samostatne zabezpečí komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť o pacienta v domácom alebo inom sociálnom (DSS) prostredí.

Vybrané odborné činnosti sestry v ADOS:
• Ošetrovanie preležanín, vredov predkolenia a rôznych operačných rán.
• Podávanie injekcií, infúzií a parenterálnej výživy.
• Starostlivosť o cievne vstupy.
• Výživa pacienta sondou alebo cez PEG.
• Ošetrovateľská rehabilitácia a mobilizácia pacienta.
• Doprava k pacientovi firemným alebo súkromným vozidlom (Bratislava, BA-okolie)

Naša spoločnosť s viac ako 25 ročnou tradíciou ponúka zamestnancom rodinné zázemie, stabilnú prácu a podporu vzdelávania.

Novoprijatým sestrám ponúkame kompletný systém adaptácie (zaškolenia) v teréne pod odborným vedením garanta a sestier ADOS. Pravidelné poradenstvo, podpora a odborné konzultácie sú samozrejmosťou.

Medzi naše benefity patria:
• Flexibilný pracovný čas.
• Nízke administratívne zaťaženie a možnosť evidencie pracovnej agendy elektronicky v online programe pre ADOS.
• Odmeny podľa dosiahnutých výsledkov.
• Bonus pri výročí zamestnania vo firme.
• 2x do roka sick day.
• Zaplatíme firemný paušál (na mobil).
• Na výkon práce poskytujeme firemné vozidlo.
• V prípade používania vlastného vozidla na služobné účely sa preplácajú pohonné hmoty a amortizácia vozidla.
• Sprostredkujeme ubytovanie v Bratislave.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu kontaktujte odborného zástupcu a manažéra ADOS Salvus - PhDr. Milana Laurinca, PhD., MPH

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sestra, alebo sestra špecialistka

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 1 rok praxe v povolaní sestra.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia si vyžaduje systematický, samostatný, empatický a propacientský prístup. Precíznosť a odbornosť je samozrejmosťou. Tímová spolupráca je výhodou. Požadujeme priebežnú, dôkladnú a presnú prácu pri ošetrovaní pacientov a pri vedení administratívnej agendy.

Salvus s.r.o. je súkromné zdravotnícke zariadenie a vzdelávacie centrum so sídlom na Komárnickej ulici č. 11 v Bratislave. Poskytuje zdravotnú starostlivosť už 25 rokov a je zmluvným zdravotníckym zariadením zdravotných poisťovní VšZP, Dôvera a Union.
Salvus je výučbovou základňou Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave.
Bližšie informácie na: https://www.salvus.sk/ados

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Milan Laurinc, PhD., MPH
Tel.: +421908978660
E-mail: poslať životopis
ID: 4815805  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac