Solutions Engineer SAP FI / CO

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Opletalova, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
asap
2 500 - 3 000 EUR/mesiacod 2 500,- (podľa skúseností) + ročný bonus do výšky dvojnásobku mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujete v SAPe a máte zvládnuté moduly FI / CO?
Dohovoríte sa plynulo v anglicky?

Práve Vám ponúkame jedinečnú príležitosť pracovať na pozícii Solutions Engineer pre SAP moduly FI / CO
Pracovné úlohy:
Poskytovanie podpory v oblasti konfigurácie a business procesov pri implementácií SAP riešení
Prispôsobovanie fungovania systémov na základe požiadaviek
Vypracovanie návrhov na optimalizáciu a ich implementácia
Funkčné testovanie implementovaných SAP riešení
Tvorba dokumentácie pre užívateľov
Kontrola implementovaných procesov
Udržiavanie a zlepšovanie aplikácií
Participácia na projektoch

V prípade potreby služobné cesty v max. rozsahu 30%

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať ročný bonus do výšky dvojnásobku mesačnej mzdy - podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v slovenskom a anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika alebo informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

VŠ vzdelanie so zameraním na ekonomiku, alebo informatiku
Minimálne 3 roky praxe ako SAP špecialista
SŠ vzdelanie s minimálne 5 ročnou praxou ako SAP špecialista
Znalosť SAP modulov FI / CO
Skúsenosti s ERP/ MES systémami
Skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou
Skúsenosti s manažovaním pracovných postupov
Skúsenosti so zahraničnými kultúrami výhodou
Silné analytické a prezentačné schopnosti
Schopnosť presvedčiť tím a uľahčiť prácu
Samostatnosť a zodpovednosť pri plnení zadaných úloh
Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť
Užívateľ Word, Excel, Power Point, Outlook – pokročilý
SAP – expert
Jazykové znalosti: Anglický jazyk – aktívne – podmienkou
Znalosť ďalšieho jazyka výhodou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3632548  Dátum zverejnenia: 29.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 3 000 EUR/mesiacod 2 500,- (podľa skúseností) + ročný bonus do výšky dvojnásobku mesačnej mzdy