Vodič VZV

SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
737 € + 140 € (variabilná zložka)+ ďalšie prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykladanie a nakladanie kamiónov
• Realizovanie všetkých aktivít – stohovanie paliet v sklade, bezchybné a kvalitné zaskladňovanie a vyskladňovanie JIT-komponentov v určenom časovom úseku a na určené miesto
• Manipulácia s prázdnymi paletami
• Udržiavanie a starostlivosť o zverené zdvíhacie zariadenie podľa plánu údržby
• Dodržiavanie čistoty na pracovisku aj v hale
• Realizácia všetkých nevyhnutných činnosti potrebných k plynulému chodu JIT dodávok
• Dodržiavanie BOZP

• variabilná zložka mzdy
• polročná a koncoročná odmena
• dochádzkový bonus
• príspevok na dopravu
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• odmena za odpracované roky
• dni voľna nad rámec zákona pri mimoriadnych životných udalostiach
• príspevok za prácu vo sviatok nad rámec zákonníka práce
• firemné podujatia

V prípade záujmu o prácu v našej spoločnosti zašlite Váš životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

platný preukaz na obsluhu VZV
prax na VZV veľkou výhodou
zodpovednosť, flexibilita
tímový hráč
spôsobilosť pracovať v zmenovej prevádzke (vrátane nočných zmien)

Rodinná firma Schnellecke sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snažíme prispieť k úspechu našich zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a "Just In Time" logistiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3366938  Dátum zverejnenia: 19.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 737 € + 140 € (variabilná zložka)+ ďalšie prémie