Zkušební technik – elektromechanik

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.

Místo práce
Podnikatelská 556, 190 11 Praha 9 - Běchovice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Montáž a opravy vyráběných zařízení (IPG)
- Provedení kompletního procesu testování zařízení (RT, IG) – vizuální, mechanická a elektrická kontrola
- Testovací operace funkčnosti (stanovené standartizované testy)
- Kompletní administrace procesu oprav, montáže a testování – tvorba protokolů, reportů
- Řešení nesrovnalostí a nejasných bodů ve výrobní dokumentaci s technologem, manažerem divize

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci v jednosměnném provozu
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu
- Možnost profesního růstu
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Systém firemních benefitů: stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávání, firemní akce apod.

Informace o náboru

- SŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika)
- Praxe na obdobné pozici
- Odborná způsobilost v elektrotechnice – vyhl. 50/1978 Sb. – minimálně §6
- Obecné znalosti z oblasti elektrotechniky (materiály, technické kreslení, měření elektrických veličin, vodiče, kabely, slaboproudá zařízení,...)
- Znalost a praktická zkušenost se systémem řízení jakosti a kvality dle ISO 9001
- Znalost práce s MS Office, ERP systém
- Řidičský průkaz skupiny B

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

elektrotechnika

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Sécheron Tchequie se zabývá vývojem, výrobou, montáží a servisem bezpečnostních elektromechanických komponentů a systémů určených převážně pro hromadnou dopravu na bázi elektrické trakce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3124612  Dátum zverejnenia: 7.7.2017