Office manažér/ka

Simply You Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
650 eur fix + variabilná zložka v závislosti od výsledku a plnenia úloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zaistenie denných a operatívnych činností súvisiacich s chodom prevádzky
• komunikácia a jednania s obchodnými partnermi, dodávateľmi, zastrešenie zmlúv
• príprava kalkulácií, cenových ponúk, hlásení, reportov a vyhodnotení pre vedenie, prípadne podľa potreby
• dohľad nad termínmi a dokladmi vrámci BOZP pobočky
• administratívne zastrešenie prevádzky a portfólia podľa potreby
• riešenie operatívnych úloh podľa potreby a iné

Ponúkame:
• zodpovednú, samostatnú a perspektívnu prácu v mladom kolektíve dynamickej spoločnosti
• atraktívne a motivujúce finančné ohodnotenie odpovedajúce pracovnému výkonu, kvalifikácii a praxi
• vstupné zaškolenie
• mobilní telefón, osobný automobil
• ďalšie firemné benefity

V prípade záujmu zasielajte svoj profesijný životopis a motivačný list na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Do predmetu napíšte „Office manager" Kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
V zmysle Zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, kandidát/ka zaslaním svojich osobných materiálov, dáva našej spoločnosti súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, obchod, manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
OMEGA - Základy
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

• vysokoškolské vzdelanie
• prax a skúsenosti na obdobnej pozícii aspoň 2 roky (výhodou)
• aktívna znalosť MS Office, Outlook v praxi, nie iba teória
• samostatný, zodpovedný a proaktívny prístup k práci
• výborné organizačné a komunikačné schopnosti, logické uvažovanie
• spoľahlivosť, pozitívne myslenie, príjemné vystupovanie
• VP skup. B – aktívny vodič

Výrobca a distribútor kvalitných výživových doplnkov, farma-kozmetiky a zdravotníckych pomôcok, jedna z najvýznamnejších spoločností na trhu, v ktorej portfóliu sú značky ako Hemostop, Clavin, ArginMax, Ocutein, Donna Hair, Dr. Weiss, DIAMizin Gurmar, Ive, Imunit, Priessnitz, Elasti-Q, Vlasové hnojivo, Cannaderm a ďalšie, chce posilniť svoju pozíciu jedného z lídrov na slovenskom trhu a hľadá vhodného kandidáta/kandidátku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3708592  Dátum zverejnenia: 3.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 eur fix + variabilná zložka v závislosti od výsledku a plnenia úloh