Logo SITNO HOLDING Real Estate, a.s.

Hľadáme Office managera pre modernú spoločnosť

SITNO HOLDING Real Estate, a.s.

Miesto práce
Rybné námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 1 700 EUR/mesiacFinálna mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Máš rád/rada poriadok a s úsmevom vždy zvládaš nové úlohy? Chceš byť súčasťou tímu, ktorý sa venuje zaujímavým projektom a hľadá dynamického kolegu/kolegyňu? Potom sme práve my, moderná firma s výrazným pôsobením v oblasti REAL ESTATE, ktorá hľadá práve Teba na pozíciu Office manager.

​Tvoja pracovná náplň bude:

  • Budete zodpovedný/á za prijímanie a vybavovanie telefonických hovorov.
  • Celková podpora pracovnej náplne manažéra.
  • Tvorba a príprava prezentačných materiálov, grafické spracovanie.
  • Archivácia listín a dokumentov.
  • Preberanie a evidencia pošty.
  • Scanovanie, tlač a distribúcia dokumentov a listín.
  • Administratívna podpora pre ekonomické oddelenie.
  • Organizácia a zabezpečenie stretnutí.
  • Starostlivosť a údržba projektovej dokumentácie.
  • Koordinácia služobných ciest.
  • Administratívna a organizačná podpora pracovného tímu.
  • Príprava podkladov k projektom.
  • Komunikácia s orgánmi verejnej správy a inými organizáciami vybranými zamestnávateľom.
  • Príprava nápojov a zabezpečenie pohostenia počas pracovných mítingov.
  • Organizácia firemných akcií a eventov.
  • Sledovanie a objednávanie kancelárskych potrieb a spotrebného materiálu.

Vieme, že kvalitne odvedená práca si zaslúži odmenu. Aj preto máme pre našich kolegov prichystanú atraktívnu ponuku benefitov:

- flexibilná pracovná doba a možnosť privyrobiť si
- ovocné desiaty, neobmedzená káva a čaj
- parkovanie v centre mesta
- vstup do Wellness/Fitness
- Pracovné prostredie v centre Bratislavy
- možnosť učiť sa a posúvať seba a svoje schopnosti
- skvelý a mladý pracovný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za záujem.
Každý z Vás dostane od nás odpoveď buď e-mailom alebo telefonicky.
Tešíme sa na Vaše reakcie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft SharePoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Precíznosť a zmysel pre detail sú nevyhnutné.
  • Zodpovednosť je pre nás kľúčová.
  • Spoľahlivosť je pre nás dôležitá.
  • Kritické myslenie je pre túto pozíciu nevyhnutné.
  • Prax na obdobnej pozícii (veľkou výhodou).
  • Vyžadujeme ukončené stredoškolské vzdelanie.
  • Hard skills: excel, word, powerpoint.
  • Soft skills: komunikácia, tímová spolupráca.

SITNO HOLDING Real Estate, a.s. je európska developerská spoločnosť, venujúca sa trhu s nehnuteľnosťami a správou investícií s viac ako 20-ročnými skúsenosťami s tvorbou nových projektov a prevádzkovaním hotelov v strednej a východnej Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. JUDr. Elena Segečová
E-mail: poslať životopis
ID: 4826051  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac