Fakturant/ asistent

Sketch BA s. r. o.

Miesto práce
Ružomberská 6, 821 05 Bratislava
Termín nástupu
možný okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš prácu, ktorá dokáže naplno využiť tvoje multifunkčné schopnosti, rád komunikuješ osobne, telefonicky aj mailom, miluješ čísla, bez webprehliadača nevieš ziť, si spoľahlivý, radi ťa privítame.
Máš zmysel pre humor, zodpovednosť a schopnosť prijať kritiku, tak si ideál.

Čo by si robil?
Si pre nás veľmi dôležitý, lebo vďaka tebe majú naši klienti včas tovar objednaný u našich dodávateľov a poslaný kurérom. Vytlačís im k tomu faktúru a dodací list.

Keď niekto mešká s platením, dohovoríš mu, alebo mu pošleš bububu list.

Kontroluješ, ci nám dodávatelia nefaktúrujú viac ako majú, či posielajú všetko, čo sme si objednali.

Vieš dobre počítať, a preto si schopný prijať úhradu faktúry do pokladne a správne vydať.

Keď skladník nestíha, pomôžeš s balením balíkov, prípadne odvezieš tovar klientovi.

Vieš sa postarať o naše návštevy - stlačiť správne tlačítko na kávovare, naliať vodu, dosypať keksy, cukríky, doplniť katalógy, darčeky.

Keď zvoní telefón, alebo príde návšteva, vieš koho zavolať, na koho prepojiť hovor.

Staráš sa o to, aby sme mali papier, perá, kávu, toaleťák, spinky, proste všetko, aby sme mohli poriadne makať.

Spisuješ ekonómke dochádzku seba aj svojich kolegov.

Si ekonóm, fakturant, čísla sú tvoja vášeň? Už sa na teba tešíme.

Plat: 950 brutto fix, ak si extra rýchly, radi ti pridáme - práce aj peňazí.

- Multi-sport karta do viac ako 2.000 prevádzok (fitko, sauna, aerobic, joga, golf, bowling, squash a mnoho iného)
- koncoročné odmeny (13. plat)
- program DDS (doplnkové dôchodkové sporenie) - suma zavisí od počtu rokov, ktoré s nami prežiješ
- ovocné štvrtky
- vitamíny v chrípkových obdobiach
- káva, čaj, voda, nealko zdarma
- podporujeme vzdelávanie, školenia - môžeš si sám vybrať, alebo ti radi odporučíme
- mladý, dynamický kolektív
- kavička/pivko na terase v záhrade
- blízko do centra, veľa možností najesť sa chutne a lacno

poslať foto, životopis, osobné skúsenosti a schopnosti (aj mimo pracovných), stručnú charakteristiku seba ako človeka + popis, prečo by ste boli úspešným

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Tento rok oslavujeme 30 rokov a preskákali sme si toho spolu uz veľa. Máme radi uvoľnenú a priateľskú atmosféru bez potreby vytvárať stres a buzerovať.

Názory, nápady každého člena tímu nás zaujímajú a sme presvedčení, že nás ako celok posúvajú vpred a len vďaka tomu sme schopní prežiť.

Sme radi, ak sa chceš vzdelávať, pracovať na sebe, nie si skúpy poradiť kolegovi, ale aj klientovi. Iba tak, nezištne.

Snažíme sa hrať fér v sukromí aj v práce - medzi sebou, voči klientom, dodávateľom. Je to jednoducho náš ľudský postoj.

Naša činnosť je rozdelená na 2 hlavné smery:
- www.sketchreklama.sk - grafický dizajn, tvorba www stránok, eshopov, Online marketing

- www.sketch.sk - veľkoobchod reklamné a darčekové predmety s najväčším výberom na Slovensku, tlačiarenské služby, dekor reklamných predmetov - tampoprint, sieťotlač, laserovanie, výšivka, razba, sublimácia, UV tlač.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3577245  Dátum zverejnenia: 13.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac