Vodič - Skyra s.r.o.

SKYRA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
cca 1.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu šoféra v stabilnej spoločnosti Skyra s.r.o.

Jazdí sa na nových firemných motorových vozidlách (r.v. 2019), všetky náležitosti potrebné na vykonávanie práce Vám zabezpečujeme my. Jedná sa o jednoduchú prácu.

Požadujeme:

- Prax vo vedení osobného motorového vozidla minimálne 2 roky,
- Výpis z evidenčnej karty vodiča,
- Bezúhonnosť,
- Vek 21+
- Chuť pracovať :)

Náplň práce:

- Prevoz klientov z bodu "A" do bodu "B",
- Jednoduchá aplikácia s GPS (nie je nutná znalosť BA),
- Zodpovednosť o čistotu prideleného motorového vozidla,
- Zodpovednosť o pridelený firemný Tablet.

- Variabilná zložka od 20-30%,

ZABEZPEČUJEME:

- Firemné vozidlo a PHM,
- Firemný Tablet a Dáta,
- Kompletný servis vozidla

!Na každé zverené vozidlo, je uzatvorené havarijné poistenie!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Nová rozvíjajúca sa spoločnosť na Slovensku, spolupracujúca s platformou Bolt, UBER a HOPIN.
ID: 3652102  Dátum zverejnenia: 25.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiac