Operátor- špecialista stavebno- stolárskej výroby drevodomov

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Vígľaš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 2 000 EUR/mesiacMzda zahŕňa prémie, bonusy /ich výška závisí od produktivity,výsledkov a kvality práce/ zákonné príplatky. Možnosť práce aj na živnosť : 1500 - 2800 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme manuálne zručných, pracovitých a ochotných ľudí, ktorí chcú patriť k najlepším v odbore!
Prax na podobnej pozícií je vítaná, do technológie zaučíme.
Vieme Vám dať priestor na realizáciu a zlepšenie sa v týchto oblastiach.
Ponúkame stabilnú a dlhodobú prácu na zaujímavých projektoch.

Výroba: miesto výkonu práce: Vigľaš

Náplň práce:

  • samostatná práca s ručným a elektrickým náradím
  • samostatná práca na drevo-obrábacích strojoch na pridelenom pracovisku
  • výroba stenových sendvičových panelov
  • výroba stavebno-stolárskych výrobkov (interiérové dvere, schody)
  • výroba nábytku a obkladov podľa platných technologických predpisov noriem a výkresov
  • správna výroba a dodržiavanie technologických postupov
  • dodržiavanie zásad v súlade s BOZP a požiarnej ochrany

  • práca v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • práca s  najnovšími modernými technológiami
  • odmeňovanie na základe výsledkov
  • mesačný dochádzkový bonus vo výške 100€
  • pridelenie osobného náradia
  • rešpekt voči skvelým pracovníkom
  • pravidelné školenia a obnova preukazov (VZV, žeriav)
  • náborový príplatok vo výške 300€
  • mzdové zvýhodnenie za prácu počas víkendov (nad rámec ZP)
  • stravovanie zabezpečené vo firemnej jedálni (obed, večera)
  • pravidelné lekárske prehliadky a ich preplácanie
  • možnosť kariérneho rastu
  • práca na špičkových cnc strojoch zaučenie zdarma
  • príspevok na dopravu
  • možnosť podielať sa na výrobe architektonicky technologicky a ekologicky jedinečných stavbách budúcnosti

Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaní osobných údajov na adresu: [email protected].
Môžete sa oprieť o veľmi dobrý tím a priamu podporu a pomoc nadriadeného. Dôležitá je chuť a ochota pracovať.
Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Spoločnosť REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. je firma s 19- ročnou históriou. Vo svojom projekte XHOME sme skĺbili profesionálne skúsenosti a nadšenie ľudí pracujúcich v oblasti výroby drevodomov, developmentu bývania a rekreácie. Na svojom konte máme viac ako 350 drevostavieb a aktuálne rozširujeme pracovný kolektív, ktorý sa podieľa na príprave a výrobe atraktívnych realizácii stavieb pre našich zákazníkov.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti REAL ESTATE SLOVAKIA s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 3 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.6.2024 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

drevostavby, stolárstvo alebo stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ​pracovitosť a ochota
  • schopnosť učiť sa novým pracovným zručnostiam
  • vysoká schopnosť v čítaní technických výkresov
  • vysoká manuálna zručnosť
  • schopnosť ovládať a nastavovať stolárske drevoobrábacie stroje
  • schopnosť samostatne vykonávať prácu podľa náročných kvalitatívnych požiadaviek
  • v prípade potreby schopnosť viesť malý kolektív zamestnancov v počte 3-5 osôb

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Súčasťou tohto holdingu sú : REAL ESTATE SLOVAKIA s.r.o.( cca 60 pracovníkov) , DEMÄNOVÁ VILLAGE s.r.o. ( cca 100 pracovníkov)
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Melechová
Tel.: +421905214444
E-mail: poslať životopis
ID: 4826883  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac