Ekonóm obchodnej činnosti

Miesto práce
Mlynské nivy 59/A, 824 84 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• evidencia žiadostí záujemcov o uzatvorenie Zmlúv o prístupe do prenosovej sústavy a prenose elektriny,
• zabezpečenie zmluvných vzťahov a vyhodnocovanie prenosových služieb poskytovaných užívateľom prenosovej sústavy, odvodu do Národného jadrového fondu, systémových služieb, zabezpečenie zmluvných vzťahov na distribučné služby poskytované prevádzkovateľmi distribučných sústav v rámci dodávky elektriny pre vlastnú spotrebu ESt,
• vypracovanie a verifikácia fakturačných podkladov v rozsahu svojej pôsobnosti,
• zabezpečenie metodickej podpory užívateľom prenosovej sústavy pri uzatváraní zmluvných vzťahov, spolupráca s Ministerstvom hospodárstva, s OKTE, a. s., so SED, s prevádzkovými správami, s odborom ASZD v rozsahu svojej pôsobnosti,
• zabezpečenie aktualizácie platných meracích schém a vzorcov na základe uzatvorených zmlúv v informačnom systéme,
• zabezpečenie zmeny dodávateľa a zmeny bilančnej skupiny pre užívateľov prenosovej sústavy,
• spracovávanie reportov a informácií a spolupráca pri aktualizácii legislatívy,
• vybavovanie reklamácií v rozsahu svojej pôsobnosti,
• spracovávanie podkladov pre vypracovanie obchodného plánu a na účely cenovej regulácie v rozsahu svojej pôsobnosti, vrátane vyhodnocovania jeho plnenia a aktualizácie vo všetkých časových horizontoch.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 11. 5. 2017.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Požadované vzdelanie uchádzača: VŠ / Bc / ÚSO v odbore elektrotechnika
Odborná prax: VŠ / 2 roky, Bc / 6 rokov, resp. absolvent, ÚSO / 10 rokov
v zameraní: elektroenergetika
Počítačové zručnosti: Windows, Office (Word, Excel, PowerPoint)
Jazykové zručnosti: Anglický jazyk – mierne pokročilý
Odborné zručnosti: VP sk. B
Osobnostné predpoklady: základný prehľad v energetike, samostatnosť a iniciatíva pri riešení úloh, zodpovednosť, dôslednosť, schopnosť pracovať v tíme aj samostatne, komunikatívnosť, bezúhonnosť

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 3034992  Dátum zverejnenia: 27.4.2017