Projektový manažér Baletu SND

Slovenské národné divadlo

Miesto práce
Pribinova 17, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1500 EUR//mesiac + výkonnostné odmeny. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností, kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa do veľkej divadelnej rodiny SND a pracujte pre najväčšiu kultúrnu inštitúciu na Slovensku!

Slovenské národné divadlo je štátna profesionálna, reprezentatívna národná kultúrna ustanovizeň. Jedným z jeho poslaní je rozvíjať národnú divadelnú kultúru a  umelecky pripravovať a verejne predvádzať hudobnodramatické, dramatické a tanečné diela.

SND tvoria tri umelecké zložky so stálym profesionálnym umeleckým súborom - Činohra, Opera a Balet. Balet SND je najstarším a najväčším profesionálnym tanečným telesom na Slovensku.

Pre Balet SND hľadáme Projektového manažéra, ktorý vykonáva najmä tieto činnosti:

*Spolupracuje na príprave projektov a inscenácií Baletu SND, pričom dohliada na dodržiavanie rozpočtu, harmonogramu prác a plnenie zmlúv

*Komunikuje s partnerskými inštitúciami (divadlá, agentúry) pri prieskume a uskutočňovaní spolupráce v oblasti vytvárania spoločných inscenačných projektov

*Podieľa sa na organizovaní predstavení Baletu SND na hosťovských podujatiach na Slovensku i v zahraničí

*Spolupracuje na organizovaní predstavení hosťujúcich súborov v SND

*Zabezpečuje koordináciu a komunikáciu so slovenskými a zahraničnými hosťujúcimi umelcami, spolupracuje s inscenačnými tímami premiér a iných podujatí, s umeleckou prevádzkou Baletu SND, umeleckými dielňami a ďalšími subjektmi zapojenými do ich príprav a realizácie a koordinuje súčinnosť uvedených zložiek

*Podieľa sa na príprave zmlúv s partnermi pri plánovaných premiérach, koprodukciách, zájazdoch a iných vystúpeniach

*Zabezpečuje administratívne úkony nevyhnutné na realizáciu projektov

*Spolupracuje na stanovení finančnej náročnosti projektov

Slovenské národné divadlo je jednou z najvýznamnejších, erbových kultúrnych inštitúcií Slovenska.
Ponúkame:
Prácu v zaujímavom a inšpiratívnom prostredí
Zľavnené vstupné na predstavenia SND
1 týždeň dovolenky naviac
Výkonnostné odmeny
Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
Odmeny pri životných a pracovných jubileách
Finančné príspevky zo sociálneho fondu
MultiSport karta
Partnerské zľavy

Uchádzač pošle motivačný list a podrobný profesný životopis v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné vedy, umelecké zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky v oblasti projektové riadenie/zmluvná dokumentácia

Projekt manažment

Komunikačné a organizačné schopnosti

Vysoký stupeň zodpovednosti

Samostatnosť

Vysoké pracovné nasadenie

Odolnosť voči stresu

Národná kultúrna inštitúcia

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Longauerová
Tel.: +421220472151
E-mail: poslať životopis
ID: 4813182  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac