Lektor/lektorka v múzeu

Slovenské technické múzeum

Slovenské technické múzeum - Národná kultúrna pamiatka Solivar, Námestie osloboditeľov, Prešov-Soliv
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.08.2021
562 EUR/mesiacV zmysle zákona č. 318/2018 Z.z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, nariadenia vlády SR č. 341/2004 Z.z., ktorým sa ustanovujú katalógy pracovných činností pri výkone práce vo verejnom záujme, zaradenie do min. 4. platovej triedy – pri 3 rokoch praxe od 562 Eur, pri 6. platovej triede od 663,40 Eur, podľa príslušného platového stupňa + zvýšenie tarifného platu o 5 % , po 3-och mesiacoch možnosť priznania osobného príplatku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizačné zabezpečovanie poskytovania lektorských služieb, sprevádzanie návštevníkov a odborný výklad tematického zamerania výstav, expozícií a pamiatkových objektov na skrátený pracovný úväzok 32,5 hodiny týždenne.

- stravovanie formou stravných lístkov
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- dovolenka navyše

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
• žiadosť,
• profesijný životopis,
• doklady o vzdelaní (fotokópie) – priniesť na pohovor
• čestné vyhlásenie o bezúhonnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zdravotná spôsobilosť,
• organizačné schopnosti, spoľahlivosť, dôslednosť, samostatnosť, precíznosť,
• komunikatívnosť, asertivita
• príjemné vystupovanie a základné znalosti spoločenského protokolu

kultúrna inštitúcia s celoslovenskou pôsobnosťou

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3942294  Dátum zverejnenia: 2.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 562 EUR/mesiac