Back office – administratívny pracovník/čka

SPI GLOBAL PLAY s.r.o.

Miesto práce
Veľký Šariš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, alebo po dohode
900 - 1 100 EUR/mesiac+ výkonnostne odmeny + príspevok na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa u nás čaká?
- telefonická a e-mailová komunikácia s partnermi doma i v zahraničí najmä v anglickom jazyku
- práca s internou databázou a s informačným systémom
- administratívna práca - príprava objednávok, príjem a kontrola faktúr
- príprava obchodných ciest, vyhľadávanie ubytovania, príprava podkladov k vízam, registráciam pre prácu v zahraničí, skúsenosť s formulármi A1 výhodou

Čo ti ponúkame?
V prvom rade stabilné zamestnanie s možnosťou získania nových pracovných skúseností. Firemný mobilný telefón a notebook k dispozícii. A tešiť sa môžeš aj na príjemný kolektív v práci.

Podmienkou zaradenia do výberového procesu je zaslanie životopisu v slovenskom jazyku na email:
[email protected]
Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako si ťa predstavujeme?
Povaha našej práce zahŕňa množstvo zmien na ktoré je potrebné reagovať a brať ich ako príležitosť naučiť sa niečo nové. Práca s anglickým jazykom je naozaj nevyhnutná, nakoľko spolupracujeme najmä s našimi zahraničnými sesterskými spoločnosťami a partnermi.
Preto hľadáme šikovnú, zodpovednú osobu s príjemným vystupovaním a proaktívnym prístupom k práci. Pokiaľ si vieš predstaviť seba v administratíve, bez problémov sa učíš nové veci ako je napr. práca s interným systémom a nerobí ti problém práca s ľuďmi/ v kolektíve, zašli CV na uvedenú emailovú adresu.

Sme spoločnosť SPI GLOBAL PLAY s.r.o. a špecializujeme sa na vývoj, výrobu a montáž detských ihrísk, trampolínových parkov a športovísk po celom svete. Poskytujeme širokú škálu služieb - od 3D dizajnovania detských ihrísk, cez konzultácie a plánovanie, až po samotnú výrobu, dodávku a montáž detských ihrísk.

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Veronika Gašparovičová
Tel.: +421911622455
E-mail: poslať životopis
ID: 4319337  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac