Hospodár/ka

Spojená škola Svidník

Miesto práce
Centrálna 464, Svidník
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hospodár/ka

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
75%

Počet študentov školy
241

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
Word, Excel, aplikačný softvér

Vzdelanie
Úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou

Ďalšie požiadavky
Pracovná náplň
- správa registratúry a archív organizácie
- evidencia prijatých faktúr a ich úhrada (štátna pokladnica)
- správa majetku - evidencia, zaraďovanie a vyraďovanie majetku, inventarizácia (aplikácia iSpin)
- sekretariát riaditeľky školy
- sociálne štipendiá

Platové podmienky: v súlade s platnou legislatívou (odmeňovanie vo verejnej správe) - cca 470,- € pri úväzku 75%

Zoznam požadovaných dokladov:
žiadosť o prijatie do zamestnania, doklady o dosiahnutom vzdelaní, profesijný životopis, súhlas so spracovaním osobných údajov, motivačný list

Výberové konanie:
Dňa 27. 08. 2020 od 11.00 hod do 12.00 hod. v budove školy (v prípade potreby dlhšie). Uchádzač nebude pozývaný, jeho účasť na výberovom konaní je po zaslaní žiadosti nevyhnutná.

ID: 3953805  Dátum zverejnenia: 18.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.