Admin support na HR odd.

ST. NICOLAUS Group a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho  HR tímu.

  • možnosť naučiť sa a získať know-how na personálnom odd.

  • administratívna podpora - pomoc s vytváraním zmlúv

  • časť recruitu- selekcia kandidátov

  • zakladanie do zložiek

Čo ti ponúkame?

  • dlhodobá a stabilná brigáda, pracuj v mladom a príjemnom kolektíve s možnosťou dlhodobého rastu
  • príležitosť byť súčasťou úspešnej spoločnosti, stojíme za silnými a úspešnými značkami na trhu

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude spracúvať Vaše osobné údaje za účelom: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Hľadáme šikovného detailného dohodára na výpomoc na 2 dni v týždni.

ST. NICOLAUS Group a.s. je najväčším výrobcom a distribútorom alkoholických nápojov na Slovensku a jeden z kľúčových hráčov v strednej Európe s distribučnými spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku, Chorvátsku a juhovýchodnej Európe. Portfólio našej spoločnosti tvoria desiatky značiek. Spojenie histórie s dôrazom na inovácie, kvalitu a bezpečnosť zvyšuje úspech našich produktov aj na trhoch ďalších svetových krajín.
Viac sa o nás dozviete na: https://www.nicolaus.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4820532  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.