Vedúci úseku riaditeľa s povinnosťou práce personálneho referenta

Štátna opera

Miesto práce
Banská Bystrica mesto, Banská Bystrica
Termín nástupu
1.júl 2019
Mzdové podmienky (brutto)
Od 729,- do 875,- € po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi, plánuje a kontroluje činnosť sekretariátu riaditeľa, registratúrneho strediska, technika informačného systému, verejných informácii, ochrany osobných údajov
- vykonáva komplexné zabezpečovanie úloh personálnej práce
- spolupracuje s odborom právnych služieb a ochrany bezpečnosti zdravia pri práci

Žiadosť o účasť na pracovnom pohovore a profesijný životopis je potrebné poslať
do 31.5.2019 na adresu :
ŠTÁTNA OPERA
NÁRODNÁ 11
974 73 BANSKÁ BYSTRICA
alebo
e -mail: [email protected]
Uchádzači, ktorí splnia požiadavky, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, ekonomické so zameraním na ľudské zdroje a personálny manažment je výhodou

Počet rokov praxe

3

• znalosť platného Zákonníka práce a súvisiacej legislatívy je podmienkou
• znalosť zákona 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov a 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov
• znalosť zákona 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
• znalosť zákona 395/2002 Z. z. o archívoch a registratúrach v znení neskorších predpisov je výhodou
• znalosť programu SOFTIP PROFIT- personalistika je výhodou
• prax v odbore min. 3 roky
• Microsoft Excel – užívateľská úroveň
• Microsoft Word - užívateľská úroveň
• bezúhonnosť, dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
• odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie, komunikatívnosť

štátna príspevková organizácia - v oblasti kultúry

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3669397  Dátum zverejnenia: 16.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 729,- do 875,- € po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie