Administratívny pracovník/pokladník

STAVMAT STAVEBNINY, s r.o.

Miesto práce
Dopravná 1364, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
800 eur brutto + polročné a koncoročné odmeny a príplatky za soboty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj koncovému zákazníkovi cez náš informačný systém,
- zodpovednosť za pokladňu a hotovosť ,
- príjem tovaru, kontrola cien a množstva tovaru,
- objednávanie tovaru cez informačný systéme,
- evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie,
- práca s interným informačným systémom spoločnosti,
- práca s dokumentáciou,
- tvorba faktúr a príjemiek,
- iné na základe pokynov vedúceho predajne,

- nákup materiálu so zamestnaneckými výhodami,
- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti etablovanej na trhu už 22 rokov,
- technické zaškolenie,
- príjemne pracovné prostredie,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

STAVMAT STAVEBNINY s.r.o. je najväčšia celoslovenská sieť stavebnín, ktorá sa zaoberá nákupom, predajom (veľkoobchod, maloobchod) a dopravou stavebného materiálu. Okrem stav. materiálu sa špecializujeme aj na predaj interiérových dverí, obkladov-dlažieb a sanity, farieb a omietok, náradia a stavebnej chémie a potrieb pre inštalatérov. U nás nakúpite všetko na jednom mieste pre vašu stavbu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3586220  Dátum zverejnenia: 24.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 eur brutto + polročné a koncoročné odmeny a príplatky za soboty