C++ / OpenCV Programátor

Stengl a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
od 1900 €/brutto + bonusy (v závislosti od relevantných pracovných skúseností), príp. živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj SW v oblasti počítačového videnia (Computer Vission), automatizovaného spracovávania obrazu a videa, rozpoznávania pohybu, tváre, automatizovaného rozpoznávania objektov, športových aplikácií a pod.
• rozvoj a implementácia vlastných produktov spoločnosti
• programovanie v C++, OpenCV, FFMPEG, GPU
• programovanie v SQL - predovšetkým MS SQL
• spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti v závislosti od projektu

• Atraktívna práca na zaujímavých projektoch
• Mladý pracovný kolektív
• Flexibilné, dynamické a moderné pracovné prostredie
• Kvalitne technické vybavenie, možnosť profesionálneho rastu
• Vyspelá IT infraštruktúra, samostatná a flexibilná práca
• Zaujímavý plat s pravidelným zvyšovaním
• Vzdelávanie a pravidelné školenia
• Balík benefitov (kultúra, šport, ...)

Informácie o výberovom konaní

• Profesionálny prístup k práci, schopnosť rýchlo sa učiť
• Analytické schopnosti, flexibilita a zodpovednosť
• Schopnosť tímovej práce
• Dochvíľnosť a dodržiavanie termínov na projektoch
• Tvorivosť, schopnosť improvizovať a samostatne riešiť úlohy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

C++ - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Znalosť nasledovných technológií požadovaná:
Programovanie v C++
OpenCV
FFMPEG
GPU
SQL
Microsoft Visual Studio - pokročilý

Znalosť nasledovných technológií vítaná:
C#
ASP.NET
ASP.NET MVC
J2EE
PHP
Oracle DBMS
MS SQL Server
MySQL
PostgreSQL
(aj iné programátorské skúsenosti sú plus)

STENGL je IT konzultačná spoločnosť a súčasne softvérový dom, ktorý realizuje vlastné interné projekty ako aj projekty u zákazníkov, prostredníctvom skúsených IT expertov a odborníkov z rôznych doménových oblastí.

STENGL je spoločnosť, ktorá má viac ako 24 ročné skúsenosti na slovenskom a českom trhu, ako aj v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre našich klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Na Slovensku sme historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3553277  Dátum zverejnenia: 1.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1900 €/brutto + bonusy (v závislosti od relevantných pracovných skúseností), príp. živnosť