Logistik servisného oddelenia so znalosťou nemčiny

STORE MEDIA s.r.o.

Záhorácka 2, 811 04 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1400EUR/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácie práce inštalačných technikov pre krajiny Slovensko, Česko a Rakúsko.
Zabezpečenie prevádzky helpline linky (telefonickej aj mailovej).
Inštalácia a servis aroma difúzorov a audio-video techniky u klientov
Kontrola Inštalácie a servisu aroma difúzorov a audio-video techniky u klientov
Veľká časť práce je venovaná našim rakúskym klientom, preto je nutná znalosť nemčiny na komunikačnej úrovni slovom aj písmom (pohovor bude robiť nemecky hovoriaci človek)

4,5 dňový pracovný týždeň ( v piatok máme pracovnú dobu do 12.00)
Vyplácanie odmien zo zisku spoločnosti
Bezplatné jazykové vzdelávanie v pracovnej dobe

Životopis spolu s motivačným listom zasielajte na adresu: [email protected] . CV bez požadovanej skúšky z elektro odboru ani nebudeme čítať!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Uchádzači o prácu musia mať skúšky zodpovedajúce minimálne vyhl. MPSVR č. 508/2009 § 21.
Uchádzač musí byť manuálne zručný a schopný samostatne riešiť nepredvídané situácie a odlný voči stresu. Aktívny vodič.
Uchádzač musí mať kultivované vystupovanie.
OVLÁDANIE NEMECKÉHO JAZYKA PODMIENKOU

STORE MEDIA, líder na trhu In store rádií, In store TV a Aromamarketingu.
Vďaka naším spokojným a prosperujúcim klientom sme dnes jeden z kľúčových hráčov v oblasti zmyslového marketingu v strednej Európe.
Našou hlavnou činnosťou je In-store radio, Digital Signage a Aroma marketing.

In-store radio - zabezpečujeme a prevádzkujeme hudobné programy vyrábané vždy pre konkrétneho klienta na mieru s možnosťou vkladania reklamných spotov.

Digital Signage - zabezpečujeme a prevádzkujeme dynamické audio-vizuálne POS riešenie prostredníctvom špeciálnych TV obrazoviek.
Máme vlastný vývoj technológií pre In-store rádio i Digital Signage.

Aroma marketing - poskytujeme poradenstvo ako i inštaláciu najmodernejších technológií v oblasti aroma marketingu. Aromatizujeme priestory obchodných centier, bánk, telekomunikačných operátorov, reštaurácií, hotelov, ...

Nájdete nás v obchodoch, hoteloch, nákupných centrách, bankách, kasínach a mnohých iných miestach. Máme pobočky v Bratislave, Prahe a Viedni.
TVORÍME S VAMI A PRE VÁS

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1758077  Dátum zverejnenia: 28.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400EUR/mesačne