Učiteľ/ka SŠ - odborných polygrafických predmetov

Stredná odborná škola polygrafická

Miesto práce
Račianska, Bratislava
Termín nástupu
1.9.2024
1 400 EUR/mesiacPlatové zaradenie podľa aktuálnej platovej tarify pedagogických zamestnancov v závislosti od dosiahnutého vzdelania a dĺžky započítanej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Učiteľ/ka SŠ - odborné polygrafické predmety

Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Platové zaradenie podľa aktuálnej platovej tarify pedagogických zamestnancov v závislosti od dosiahnutého vzdelania a dĺžky započítanej praxe.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Polygrafia, chémia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť v odbore polygrafia - súčasné polygrafické materiály, polygrafická výroba, tlačové techniky.

​Očakávame ochotu vzdelávať sa v odbore, spolupracovať pri tvorbe a realizácii projektov, pripravovať vzdelávacie materiály a školský vzdelávací program v odborných polygrafických vyučovacích predmetoch.

Stredná odborná škola polygrafická:
- príprava žiakov na polygrafické povolania,
- pomaturitné kvalifikačné štúdium,
- vzdelávacie akcie v rámci celoživotného vzdelávania,
- polygrafická výroba,
- stravovacie služby,
- ubytovanie.
Sme príspevková organizácia vykonávajúca hlavnú aj podnikateľskú činnosť. Škola je mesačný plátca DPH.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4820815  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac