Učiteľ odborných potravinárskych predmetov

Stredná odborná škola

Stredná odborná škola Pod Banošom, Pod Banošom, Banská Bystrica
Termín nástupu
1.9.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 160 - 1 500 EUR/mesiacosobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Učiteľ odborných potravinárskych predmetov - ako napr. cukrárska a pekárska technológia, suroviny, mikrobiológia, stroje a zariadenia.

Výška platu učiteľa strednej školy závisí od rokov odpracovanej praxe.

Uvítame odborníka z praxe.
Uvítame absolventa Fakulty chemickej a potravinárskej technológie Slovenskej technickej univerzity v Bratislave.

​Možnosť stravovania a ubytovania v ŠI.
Výborný kolektív, možnosť sebarozvoja.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2024 (ostáva ešte 50 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárska výroba

Stredná odborná škola so zameraním na potravinársku výrobu
ID: 4815912  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 160 EUR/mesiac