Učiteľ/ka SŠ - Elektronika, Elektrotechnika, Mechatronika

Stredná priemyselná škola strojnícka Prešov

Miesto práce
Duklianska 1, Prešov
Termín nástupu
2024-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
398

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektronika, Elektrotechnika, Mechatronika

Vzdelanie
Požadovaná kvalifikácia v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v zmysle vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 173/2023 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov.

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa príslušného zamerania

Ďalšie požiadavky
Ďalšie potrebné požiadavky:
• odborné vedomosti v oblasti elektrotechniky, elektroniky, mechatroniky a priemyselnej informatiky,
• znalosť v oblasti návrhu a výroby DPS (Eagle), simulácie elektronických obvodov (Multisim) a programovania mikrokontrolérov (arduino, BBC micro:bit),
• znalosť programovania PLC v Siemens TIA Portál,
• flexibilita,
• spoľahlivosť,
• zodpovednosť,
• komunikatívnosť,
• doklad o absolvovaní odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §21 v zmysle vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z. v znení neskorších predpisov.

Požadované doklady:
• žiadosť o prijatie do zamestnania s telefónnym kontaktom a emailovým kontaktom,
• profesijný životopis v štruktúrovanom formáte s presným popisom praxe,
• doklady o vzdelaní, príp. praxi, (vysvedčenie o štátnej záverečnej skúške),
• potvrdenie o telesnej spôsobilosti a o duševnej spôsobilosti vo vzťahu k výkonu činnosti - platí len pre prijatých uchádzačov,
• súhlas uchádzača so spracúvaním osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov,
• pre účely preukázania bezúhonnosti uchádzača o zamestnanie je požadovaný postup podľa § 15 Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosť s požadovanými dokladmi doručiť osobne, poštou alebo emailom na adresu školy najneskôr do 31.05.2024.
O termíne a mieste výberového konania budú uchádzači informovaní telefonicky alebo emailom.

Riaditeľka školy si vyhradzuje právo nezaradiť do výberového konania tých uchádzačov, ktorí nespĺňajú požadované podmienky.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: RNDr. Hedviga Rusinková
Tel.: +421517712196
E-mail: poslať životopis
ID: 4824916  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.