Vlakvedúci vo vlaku RegioJet na 3/4 úvazok

RegioJet a.s.

Miesto práce
okres Humenné, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
800€ - 1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*doprovod vlakov osobnej prepravy
*zabezpečenie servisu v priebehu cesty
*podávanie informácií (vrátane anglického jazyka)
*informovanie nadriadených o všetkých problematických skutočnostiach behom cesty
*riešenie problémov behom cesty
*úzka spolupráca s rezervačným systémom
*kontrola cestovných dokladov, vystavovanie cestovných dokladov, doplatky
*hmotná zodpovednosť za zverené ceniny a peniaze v tuzemskej i zahraničnej mene
*vyhotovenie vlakovej dokumentácie prideleného vlaku
*prehliadky vozu a jeho zariadení, zisťovanie prípadných závad
*účasť na skúške brzdy, účasť na posune, účasť na výprave vlaku
*obsluha a kontrola osvetlení a vytápania vozu
*štúdium odborných predpisov
*režim práce: krátky dlhý týždeň alebo podľa dohody, ráno spoj Košice odjazd 6:15 – 9:30 v Humennom, večer 18:00 – 21:00 príjazd Košice, možnosť využitia služobného bytu, práca na 30hod/týždeň

*zamestnanie v prosperujúcej a dynamickej spoločnosti
*vstupná a pravidelná školenia, vedená skúsenými lektormi
*možnosť realizovať sa a získať skúsenosti v kontakte so zákazníkom
*príjemné a moderné pracovné prostredie
*získanie bohatej praxe
*benefitný systém cafeteria
*firemné akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

RegioJet a.s. je dcérska spoločnosť holdingu STUDENT AGENCY, prevádzkovateľa vlakových liniek, ktoré sú synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Snažíme sa o zmenu súčasnej neradostnej situácie v železničnej doprave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*ste príjemní, prirodzene usmievaví, komunikatívni a máte radi prácu so zákazníkmi
*ste pozorní a máte zmysel pre detail
*máte skúsenosť spojenú so zákazníckym servisom
*máte skúsenosti v oblasti gastronomického servisu a obsluhy (výhodou, nie nutnosťou),
*hľadáte stabilnú prácu
*viete si rýchle nastaviť priority tak, aby ste zvládli všetky úlohy v danom čase,

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3256651  Dátum zverejnenia: 29.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ - 1000€