Obchodný zástupca

Tandem plus crc, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.03.2019
základná mzda s paušálnou prémiovou zložkou 650€ , okrem základnej mzdy priznaná variabilná odmena podľa dosiahnutého obratu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o starých zákazníkov , aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, managment zákazky.

Hľadáme šikovného, dynamického a flexibilného kandidáta! Máš komunikáciu a obchodovanie v krvi? Pošli nám životopis a motivačný list .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické , dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Príjemná komunikácia , technická zdatnosť , schopnosť pomerať a zakresliť priestor , dizajnové cítenie , sledovanie trendov v sektore , práca s PC - MS Office, vodičký preukaz aktívny B,

Spoločnosť sa zaoberá návrhmi, výrobou a realizáciou komerčných interiérov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3585853  Dátum zverejnenia: 24.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda s paušálnou prémiovou zložkou 650€ , okrem základnej mzdy priznaná variabilná odmena podľa dosiahnutého obratu.