DevOps operátor

Digitance, s. r. o.

Miesto práce
Údernícka, Petržalka, Bratislava V
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 700€ plus bonusy podľa skúseností na pozíciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do našej spoločnosti nového kolegu, ktorý sa zahryzne do devops úloh. Sme počtom zamestnancov malá (momentálne tím 15 IT špecialistov) spoločnosť, ktorá úspešne pracuje na rozvoji nášho produktu (komunikačný HUB). Sme experti vo svojich oblastiach a radi sa podelíme s našimi skúsenosti. Sme zanietení, pracovití a myslíme na kolegov. Tešíme sa z možnosti priamo ovplyvňovať dianie firmy, priateľskej atmosféry a rastu firmy.
Keď chcete pôsobiť v IT oblasti a náš inzerát Vás oslovuje, radi Vás stretneme na pracovnom pohovore u nás vo firme. A ešte jedna vec pre lepší obraz o našej spoločnosti, našimi klientami sú napr. veľké banky, poisťovne a utility spoločnosti na Slovensku, v Česku a Maďarsku (bližší popis firmy a nášho produktu nájdete na konci inzerátu).

Na túto pozíciu hľadáme uchádzača so skúsenosťami z požadovanej oblasti, ktorý bude samostatne pracovať.

- prevádzka informačných systémov na L2 úrovni
- evidovanie ticketov do systému, zadávanie požiadaviek na L3, analytikov a špecialistov, sledovanie ich riešenia a zatváranie ticketov
- analýza aplikačných a systémových logov a aktívna účasť na vývoji
- podpora vývojových tímov počas prevádzky
- správa a konfigurácia prostredí – nasadzovanie releasov, troubleshooting
- podpora procesov riadenia IT služieb (Incident manažment, Problem manažment, Release management, Access manažment)
- zodpovednosť za prevádzku služieb 24/7 (držanie pohotovostí každý tretí týždeň, striedanie zmien so začiatkom o 8:00 alebo o 10:00)
- podieľanie sa na rozvoji monitorovacieho systému Zabbix
- monitoring aplikácii a dohlaď nad ich prevádzkou

- flexibilný pracovný čas, zaujíma nás, či si splníte pracovné úlohy, nie kedy prídete alebo odídete z práce
- možnosť práce z domu (home office) po dohode s manažérom
- stravné lístky plne hradené firmou
- služobný mobilný telefón a notebook
- dovolenka navyše po odpracovaní jedného roka
- lístky na hokejové zápasy
- firemné podujatia pre utuženie vzťahov

Poprosíme Vás o zaslanie životopisu emailom. V predmete emailu prosím uveďte názov pozície.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení žiadostí Vás budeme informovať o výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- pokročila znalosť Windows platformy (Windows server) SQL, MSQSL
- Java
- HTML
- Zabbix
- skúsenosti s podporou informačných systémov na úrovni L2,L3
- scripting: shell/perl
- analytické a logické myslenie, schopnosť riešiť problémy
- aktívny prístup, samostatnosť, zodpovednosť

Sme dynamická firma realizujúca komplexné IT riešenia zabezpečujúce personalizovanú, obojsmernú komunikáciu cez fyzické a digitálne komunikačné kanály pre našich zákazníkov.
Zabezpečujeme riadenie marketingovej a transakčnej komunikácie pre našich klientov od návrhu jej vzhľadu, personalizácie cez doručenie a následné monitorovanie a reportovanie reakcie klientov.
Vďaka nám vedia naši klienti aplikovať inovácie v ich každodenných komunikačných procesoch.
Aplikovaním inovatívnych riešení premieňame bežné procesy obsluhy klienta na efektívne a výnimočné klientske zážitky, ktoré vedú k zvýšeniu konverzie obchodných ponúk a k znižovaniu nákladov.
ID: 3691773  Dátum zverejnenia: 11.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 700€ plus bonusy podľa skúseností na pozíciu