Výrobný robotník v chemickej výrobe

TATRACHEMA, výrobné družstvo Trnava

Miesto práce
Bulharská 40, Trnava
Termín nástupu
ihned
761 - 810 EUR/mesiac+ poobedný príplatok možnosť dovolenkového a vianočného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletizácia výrobkov bytovej chémie, jednoduché pomocné práce pri obsluhe plniacej linky, balíčkovanie, podávanie fliaš pri výrobných linkách, obsluha pri výrobnej linke a pri vyfukovacom automate.

- stabilná firma na trhu s dlhoročnou praxou, príplatok na kultúru a šport - možnosť mimoriadnych odmien, dovolenkového a vianočného platu - možnosť rekondičných pobytov, využitie príspevku na rekreáciu po 2 rokoch - pestrý sociálny program - finančný príspevok na stravu

Každému uchádzačovi sa po obdržaní životopisu ozveme a dohodneme si termín pracovného pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

manuálna zručnosť

Popredný výrobca čistiacich prostriedkov na Slovensku

TATRACHEMA, v. d. Trnava je slovenský výrobca bytovej chémie. Medzi jeho produkty patria WC čističe, prostriedky na úpravu textílií, saponáty, prostriedky na čistenie a leštenie nábytku, podláh, práškové čističe, čističe na zmäkčovanie vody, na čistenie sifónov. Značky FIXINELA, DIAVA, BONY, SIFO, TORO, GRILPUR,JASO, LUXON slúžia verne svojim zákazníkom už 70rokov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alena Jurkasová
Tel.: +421335901114
E-mail: poslať životopis
ID: 4826640  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 761 EUR/mesiac