Finančný kontrolór

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Ráztocká 21, Liptovský Mikuláš-Liptovská Ondrašová
Termín nástupu
možný ihneď
1050,- eur základná mzda + koncoročné odmeny podla kolektívnej zmluvy spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontrolovať denne správnosť uzávierok pokladní, odovzdanej tržby, vydaných zliav a akciových vstupov a ich porovnávanie s evidenčným systémov a štatistikou s cieľom zabrániť nezrovnalostiam na pokladniach.
• Riešiť s prevádzkou prípadné nezrovnalosti vzniknuté na pokladniach.
• Kontrolovať aktuálnu hotovosť v pokladniach počas prevádzky ( stop kasa ).
• Spracovávať reporting zliav, akcií a štatistík zo systému OBI pre vedenie.

Ponúkame:
- Celosezónny SKIPASS (Vysoké Tatry, Jasná, Špindleruv Mlyn (CZ), Szczyrk (PL) pre dve osoby.
- Celosezónny AQUAPASS (Tatralandia, Bešeňová) pre dve osoby.
- ZĽAVY vo všetkých baroch a reštauračných zariadeniach spoločnosti, športových obchodoch Tatry Motion a mnoho ďaľších zliav a výhod.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

Si pripravený pracovať na svojom rozvoji ..
Máš ekonomické myslenie..
Dokážeš niesť zodpovednosť za svoju prácu ..
Máš dobré komunikačné schopnosti ..
Zvládaš stres ...

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3690585  Dátum zverejnenia: 10.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1050,- eur základná mzda + koncoročné odmeny podla kolektívnej zmluvy spoločnosti