Stavbyvedúci/stavebný majster v Nemecku

TOPASTBAU s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2500-3000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe/stavbách
-Zabezpečenie kompletného stavebného dozoru na stavenisku.
-Prerozdeľovanie kompetencií podriadeným zamestnancom a stavebným majstrom.
-Koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov.
-Realizovanie stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite.
-Príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce.
-Čítanie výkresovej dokumentácie.
-Priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavania termínov.
-Každodenná komunikácia s majstrami o vykonaných prácach na stavbe, stave na stavbe, konzultácia s manažérom projektov
-Vedenie stavebného denníka
-Včasné dodanie mzdových podkladov a dokladov ku výplatnému termínu

Ubytovanie a cestovné hradené zamestnávateľom, stabilná práca v zahraničí, pravidelná mzdy, odmeny, sporiace konto nad rámec základného platu

Informácie o výberovom konaní

Jedná sa o cyklicku prácu, 4/1

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

-ukončené stredoškolske/ vysokoškolské vzdelanie stavebného zamerania
-odborná prax nutná
-technické a flexibilné myslenie, nutná znalosť čítania technických výkresov
-ovládanie balíka programov MS Office
-samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
-NJ na komunikatívnej úrovni - podmienka

Sme stavebná spoločnosť, ktorá sa zameriava na dynamický rast spoločnosti a zároveň dáva príležitosť šikovným ľuďom ukázať svoje schopnosti a spoločne na základe tímovej spolupráce prinášať spokojnosť našich klientov. Dbáme na stabilitu a odbornosť našich zamestnancov a vedieme ich k vlastnej zodpovednosti a za vykonanú prácu.
ID: 3610139  Dátum zverejnenia: 28.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500-3000