Vodič MKD

TRANS HRON s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
15.9.2019
900 - 1 300 EUR/mesiac624,- € základná zložka mzdy + korekcia doplatku za odpracované dni, mzda podlieha dvom týždňom v mesiaci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodný rozvoz a zvoz tovaru podľa pokynov zamestnávateľa, jazdí sa na kolečko do Belgicka,Holandska samozrejme s dodržiavaním pracovných noriem podľa nariadenia EP a R (ES) č. 561/2006 s dodržiavaním pracovného odpočinku.

* Bezproblémové tankovanie platobnými kartami spoločnosti EuroWag
* Platba mýta online
* Služobný telefón
* Online komunikácia so zamestnancom
* Možnosť privyrobenia na rozvoze s dodávkou.
* Možnosť poskytnutia zálohy zo mzdy zamestnancovi po skúšobnej dobe

Spoločnosť TRANS HRON s.r.o. hľadá vodiča na dvojtýždennú pracovnú dobu v mesiaci.(Týždeň výkon/týždeň doma).Ak máte predpoklady na výkon práce vodiča v MKD a záujem o prac. ponuku, pošlite nám váš životopis s ML na [email protected]. vybratí záujemcovia budú prizvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Prax vo vedení LKW ,schopnosť orientácie v zahraničí,bezúhonnosť spoľahlivosť,základná komunikácia v AJ alebo NJ.

Zaoberáme sa prepravou tovaru na medzinárodnej úrovni, pričom sa špecializujeme na krajiny Belgicko, Holandsko a Nemecko.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3711675  Dátum zverejnenia: 30.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 300 EUR/mesiac624,- € základná zložka mzdy + korekcia doplatku za odpracované dni, mzda podlieha dvom týždňom v mesiaci.