Jednoduchá a pohodová práca? Presne takú Vám ponúkame! Operátor výroby - plat až 870€ + 13.plat + stravné lístky 3,60€/hod. - ubytovanie zabezpečené!

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
IHNEĎ
690€+ mesačný bonus do výšky 150€ = 840€ + stravné lístky v hodnote 3,60€ / po skúšobnej dobe 720€ + mesačný bonus do výšky 150€ = 870€ + stravné lístky v hodnote 3,60€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca pre úspešný automobilový priemysel
  • výroba, leštenie a finalizácia nárazníkov
  • montáž mriežok, plastových komponentov
  • obsluha strojov a zariadení
  • jednoduchá a pohodová práca na montáži nárazníkov v automobilovom priemysle

  • mesačný bonus do výšky 150 EUR
  • stravné lístky v hodnote 3,60€/deň
  • po 6 mes. bonusový systém 100€
  • 13.plat
  • možnosť čerpania finančných záloh už po prvom odpracovanom týždni
  • príplatky za prácu nadčas a v noci nad rámec stanovený Zákonníkom práce
  • vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie), kariérny rast
  • stravovanie zabezpečené na rannej, poobednej a nočnej zmene

Informácie o výberovom konaní

Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.
Kontaktná osoba: Martina Mrvová
Telefónne číslo: 0948 343 932, môžete volať alebo zaslať sms, možnosť bezplatne poslať správu cez aplikáciu viber alebo whats app.
Email: [email protected]
Facebook: GREAT JOB Slovakia, môžete napíšať správu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významný dodávateľ plastových komponentov do automobilového priemyslu so 60. ročnou tradíciou. Do nového modulového centra v Trnave ( montáž nárazníkov ) hľadáme nových kolegov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • presnosť a precíznosť
  • manuálna zručnosť
  • ochota a chuť pracovať na zmeny
  • prax vo výrobe výhodou

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
IHNEĎ

Mgr. Vladimír Jančo

[email protected]

Mám záujem
ID: 3681572  Dátum zverejnenia: 29.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 690€+ mesačný bonus do výšky 150€ = 840€ + stravné lístky v hodnote 3,60€ / po skúšobnej dobe 720€ + mesačný bonus do výšky 150€ = 870€ + stravné lístky v hodnote 3,60€