Nájdite si super prácu ešte dnes!

Personálny konzultant (Recruiter)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívne vyhľadávanie zamestnancov,
  • vyhľadávanie zamestnancov v teréne,
  • aktívny marketing s cieľom na ponuku pracovných miest,
  • motivácia uchádzačov o zamestnanie,
  • určovať efektívny spôsob narábania s informáciami (na základe špecifikácie cieľových skupín)o pracovnom mieste, so zameraním na tvorbu dizajnu a imidžu pracovného miesta a následne umiestňovanie pracovných miest na trh práce,
  • organizovanie termínov pohovorov,
  • organizácia a vedenie výberových konaní,
  • plánovanie jednotlivých aktivít a projektov.
  • komunikácia s klientom

  • práca na plný úväzok (40 hod/ týždenne), možnosť stáže pre študentov (20 hod/týždenne)
  • stravné v hodnote 4,5 Eur/deň
  • Laptop a firemný telefón
  • príplatky za dosiahnutie daného cieľa
  • mladý dynamický tím
  • zaškolenie
  • možnosť kariérneho rastu v krátkej dobe
  • možnosť stáže v Rakúsku
  • k dispozícií firemné vozidlo, telefón, notebook

Ak je pre Vás naša ponuka zaujímavá, budeme sa tešiť na Vašu žiadosť o prácu a životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
www.transfer-personal.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

TRANSFER International Staff je firma, ktorá patrí medzi najväčšie agentúry na rakúskom trhu. Máme viac ako 22 rokov skúsenosti a pobočky v Rakúsku,Slovensku,Maďarsku,Českej republike a Nemecku. Naša firma sa orientuje na cieľ a s tým spojenú spokojnosť zamestnancov a klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika, manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • obchodné myslenie,
  • ťah na bránu - orientácia na cieľ,
  • schopnosť motivovať ľudí ,
  • organizačný a improvizačný talent,
  • schopnosť samostatne pracovať ,
  • schopnosť samostatnej organizácii času,
  • schopnosť orientácie sa na dôležité veci 80:20,
  • sebavedomé a zodpovedné myslenie,
  • skúsenosti na pozícii Recruitera - min. 1 rok,

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 € základná mzda+ 300€ variabilná zložka

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Ing. Peter Slovák
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3708700  Dátum zverejnenia: 3.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 € základná mzda+ 300€ variabilná zložka