Pracovník/čka v cestovnej agentúre

Travel.Sk s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj domácich a zahraničných zájazdov klientom
- predaj doplnkových produktov a služieb
- komunikácia s klientmi osobne, telefonicky, mailom
- zodpovednosť za manipuláciu s peniazmi a ceninami, spracovanie vyúčtovania

- primerané platové ohodnotenie
- účasť na zahraničných študijných cestách
- zamestnanecké zľavy a cenové zvýhodnenia na dovolenky

Prípadný uchádzač by mal zaslať životopis spolu so sprievodným listom na e-mail: [email protected]

Na základe životopisu budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Pracovný pomer sa bude uzatvárať na dobu určitú do 30.9.2017.

Pozícia vhodná aj pre študenta VŠ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

- Prax v cestovnej agentúre alebo v cestovnej kancelárii minimálne 1 sezóna
- Znalosť rezervačných systémov výhodou
- Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
- Bezúhonnosť (výpis z registra trestov)

Travel.Sk - cestovná agentúra.

Priame zastúpenie slovenských cestovných kancelárií (www.travel.sk) a rakúskych/nemeckých cestovných kancelárií (www.reisen.sk)

Popredný predajca leteckých zájazdov, dovolenkových pobytov a ďalších služieb cestovného ruchu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3009499  Dátum zverejnenia: 13.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou