Strojník ČOV Leopoldov

Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s. Piešťany, Priemyselná 10

Miesto práce
Leopoldov
Termín nástupu
01.07.2024
6,79 EUR/hod.- mzda sa skladá zo základnej hodinovej mzdy 5,10 Eur, osobného príplatku (15%) 0,77 Eur/hod., + príplatok vyplývajúci z Kolektívnej zmluvy 0,92 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluhovanie technologických zariadení ČOV vrátane údržby a opráv
  • kontrola správneho postupu čistenia vôd
  • kontrola prevádzkových činností jednotlivých zariadení ČOV
  • obsluha dispečingu
  • práca na 12 h zmeny: R/R/ N/N/- - - -

  • 10 dní dovolenky naviac
  • finančný príspevok na stravné aj za dni dovolenky
  • príspevok na vodné a stočné
  • príspevok do III. piliera
  • možnosť využiť rekreačné firemné zariadenia
  • firemné akcie
  • stabilné zamestnanie
  • ostatné benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy
  • Informácie o výberovom konaní

    Štruktúrovaný životopis a žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov zasielajte na doleuvedenú e-mailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

    Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

    15.6.2024 (ostáva ešte 27 dní)

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské bez maturity
    stredoškolské s maturitou

    Vzdelanie v odbore

    strojnícke, technické, vodárenské

    Vodičský preukaz

    B

    Počet rokov praxe

    2

    • precíznosť
    • praktické myslenie
    • ochota učiť sa nové veci

    Trnavská vodárenská spoločnosť, a. s. bola založená na základe rozhodnutia Ministerstva pre správu a privatizáciu národného majetku SR č. 853 zo dňa 02.10.2002, podľa § 162 Obchodného zákonníka. Jediným zakladateľom bol Fond národného majetku Slovenskej republiky so sídlom v Bratislave. Zakladateľská listina je formou notárskej zápisnice zo dňa 02.12.2002 pod č. N 867/2002 NZ 861/2002, ktorým boli prijaté stanovy spoločnosti. Spoločnosť bola založená na dobu neurčitú.
    Predmet podnikania:
    - zásobovať obyvateľstvo, priemysel, poľnohospodárstvo a ďalších spotrebiteľov pitnou a úžitkovou vodou z verejných vodovodov v danej územnej pôsobnosti
    - odvádzať a čistiť odpadové vody vypúšťané do verejnej kanalizácie v danej územnej pôsobnosti kanalizácie a atď.

    Počet zamestnancov

    250-499 zamestnancov

    Kontakt

    ID: 4823630  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,79 EUR/hod.