Marketingový špecialista – asistent pre reklamu

TSM SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Matušovičovský rad, Vrútky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700 + odmeny, ktoré sú dôležitou zložkou odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť TSM SLOVAKIA, Martin - importér úžitkových vozidiel Piaggio hľadá pre svoju centrálu vo Vrútkach marketingového špecialistu, ktorý bude koordinovať marketingové aktivity firmy ako aj dcérskych spoločností pôsobiacich vo veľkoobchode, gastro a zábavnom priemysle.

Úlohou pracovníka bude:
- návrh a tvorba reklamných letákov a ďalších printových propagačných materiálov
- príprava obsahu na webovú stránku a iné internetové propagačné materiály
- výber, nastavovanie a vyhodnocovanie kampaní na webe a sociálnych sieťach.
- zabezpečovanie interných tlačív, vizitiek, reklamných a darčekových predmetov
- zabezpečovanie výstav a iných spoločenských a prezentačných akcií firmy
- sledovanie potrieb trhu a reklamných aktivít konkurencie
- príprava tlačových správ, článkov a textových podkladov k rôznym témam podľa zadania
- komunikácia s médiami a reklamnými agentúrami

- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie + možnosť zvýšiť svoj príjem v závislosti od aktivity
- príležitosť pre profesijný rast a kariérny postup v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie ... široký okruh zaujímavých oblastí práce
- motivačný program stabilnej a úspešnej firmy

Informácie o Vás ( profesný životopis, prípadne podrobnejší popis skúseností a znalostí ) nám zašlite na e-mailovú adresu: [email protected]. Požadujeme zaslanie ukážok Vašej grafickej činnosti z rôznych oblastí ... nie je podmienkou, že musia byť z oboru v ktorom pôsobí naša spoločnosť.
S vybranými záujemcami sa osobne stretneme, súčasťou výberového konania je praktická úloha a súbor otázok, ktoré preveria schopnosti uchádzača. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, reklama, služby, grafika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Adobe Illustrator - Základy
Adobe Photoshop - Základy
CorelDRAW - Základy
Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si kreatívny? Grafika ťa bavila odjakživa, sleduješ trendy a si ochotný na sebe neustále pracovať . Napadajú ti nekonvenčné riešenia, pričom sa však dokážeš držať zadania?

Hľadáme osobnosť s energiou a schopnosťou zvládať množstvo práce, pričom vyžadujeme:
- kreatívne myslenie, schopnosť prinášať a realizovať nové nápady,
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti,
- zodpovednosť, precíznosť, cieľavedomosť.

Výhodou pri posudzovaní uchádzača bude aj:
- vzdelanie v oblasti marketingu a grafického dizajnu,
- prax v oblasti marketingu, inovácií a rozvoja služieb,
- skúsenosť s tvorbou web-stránok a webových aplikácií,
- znalosť fotenia a anglického jazyka,

Hlavnou činnosťou TSM SLOVAKIA s.r.o. je dovoz, predaj a prenájom úžitkových vozidiel a nadstavieb rôznych značiek. Okrem vozidiel sa zaoberá aj predajom širokého sortimentu tovaru a rôznej techniky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3472903  Dátum zverejnenia: 17.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 + odmeny, ktoré sú dôležitou zložkou odmeňovania