Digital Banker

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
od 900 EUR/mesiac(finálna suma môže byť i vyššia, v závislosti od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu Telesales Innovations hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Digital Banker, ktorého pracovnou náplňou bude najmä akvizičná činnosť a retenčné aktivity online formou cez telefón.

ČO BUDE VAŠOU NÁPLŇOU PRÁCE:

• obsluha a akvizície klientov cez telefón zo segmentu Mass Market v súlade s obchodnými cieľmi a stratégiou banky,
• aktívny predaj, cross-sell a podpora predaja bankových produktov podľa platného obchodného plánu banky a podľa kampaní, retenčné aktivity
• spracovanie obchodných transakcii a administratívy s tým spojenú – zadávanie obchodov do systému banky, uzatváranie zmlúv s klientmi v súlade s kompetenčnými pravidlami banky,
• spolupráca s kolegami, najmä s pracovníkmi segmentu Affluent za účelom maximálneho vyťaženia potenciálu klientov v tomto segmente,
• pravidelné reportovanie požadovaných dát (výsledky, obchody a iné.) nadriadenému podľa požiadavky banky,
• monitorovanie a analyzovanie potrieb klientov, predkladať nápady pre predaj produktov a služieb požadovaných klientmi, poskytovať spätnú väzbu manažérom daného obchodného miesta o potrebách klientov a o ich spokojnosti

PRE TÚTO PRÁCU POTREBUJETE MAŤ:

• ukončené SŠ vzdelanie, ideálne ekonomického smeru
• veľmi dobrá úroveň komunikačných a predajných zručnosti
• banková prax minimálne 2 roky
• veľmi dobrá užívateľská znalosť MS Office – Word, Excel, Power Point
• znalosť bankových produktov
• tímový duch, schopnosť rýchlo sa adaptovať na nové prostredie

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:

• 100% preplatené stravné lístky
• 4 Sickdays (regenerácia) do roka
• balíček zamestnaneckých bankových produktov
• účasť na kultúrnych, spoločenských a športových akciách
• každý zamestnanec môže „investovať“ body zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov:
penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty)

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3625552  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 EUR/mesiac(finálna suma môže byť i vyššia, v závislosti od skúsenosti kandidáta)