Klientsky poradca - Michalovce

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Místo práce
Námestie osloboditeľov, Michalovce
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
800

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Prečo pracovať práve pre nás?

• 90% z našich pobočkových manažérov obsadzujeme internými kandidátmi
• Sme stabilná spoločnosť, pôsobíme medzinárodne
• Sme inovatívni v oblasti tvorby zaujímavých produktov pre klientov
• Našich zamestnancov rozvíjame a pomáhame im kariérne a profesijne rásť

Chcete pomáhať klientom pri riešení ich bývania, sporení si na nové auto alebo dovolenku? Tak čítajte ďalej.

Čo budete robiť?

• Budete v kontakte s novými ľuďmi a pomáhať im riešiť ich finančnú situáciu
• Počas jednania s klientom budete zisťovať, odporúčať a radiť klientovi a vďaka Vašim znalostiam im ponúknete najvýhodnejšie riešenie ich potrieb
• Budete pomáhať klientom vyznať sa v bankových produktoch; ukážete im, ako pracovať s internet bankingom a smart bankingom
• Budete zodpovedať za pokladničné operácie (príjem a výdaj hotovosti, zmenárenská činnosť)
• Vybavíte administratívu, spojenú so servisom klientov

Čo pre túto prácu potrebujete?

• Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Chuť komunikovať, prirodzený prejav
• Chuť pomáhať klientom, schopnosť rozmýšľať za klienta
• Základnú orientáciu v bankových produktoch
• „Sedliacky rozum“ a základné počítačové zručnosti (MS Word, MS Excel)
• Výhodou je skúsenosť s prácou s hotovosťou/pokladňou

Čo Vám ponúkame?

• Mzdu od 800€ + kvartálne odmeny (finálna suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí a skúseností kandidáta)
• 4 dni regenerácie do roka navyše k dovolenke
• Deň voľna na vlastné narodeniny
• Zvýhodnené bankové produkty
• Každý zamestnanec môže „investovať“ body (45 EUR mesačne) zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov: jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty)

Nábor v UniCredit Bank pokračuje. Nemusíte sa báť, že vzhľadom k reštrikciám týkajúcim sa koronavíru prídete o možnosť nájsť si skvelú novú pozíciu. Nábor u nás prebieha on-line, tak ako sa k nemu prikláňa rada moderných firiem po celom svete aj bez ohľadu na koronavírus. Takže si môžete nielen nájsť prácu snov ale tiež si otestovať, ako obstojíte vo výberovom konaní prostredníctvom moderných technológií.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3919288  Dátum zverejnenia: 2.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800