Reagujte bez životopisu
Logo Universal McCann

Social Media Specialist pre oblasť perfomance kampaní

Universal McCann

Dr. Vladimíra Clementisa, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 600 EUR/mesiacCELKOVÁ MZDA je tvorená zákl.mzdou a koncoročnými BONUSMI vo výške 1-2 platov (v závislosti od ekonomických a osobných výsledkov).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu DIGITAL hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu SOCIAL MEDIA SPECIALIST pre oblasť performance kampaní v prostredí SOCIAL MEDIA.

V tíme ťa čaká "sparing" kolega, s ktorým budete mať na starosti práve nasadzovanie a optimalizáciu kampaní pre našich lokálnych aj globálnych klientov. Ale taktiež 11 ďalších ľudí, ktorí sú pripravení ti kedykoľvek pomôcť a poradiť. Lebo takto to u nás chodí.

Síce sa nevenujeme tvorbe obsahu, ani vizuálu na siete, aj v našej práci je dôležitá kreativita intenzívne prepojená s analytickým myslením. Portfólio našich klientov je rôznorodé, od motorizmu, cez financie, až po hračky z Dánska :) Mnoho kampaní je orientovaných na brand awarness, preto si ich optimalizácia a vyhodnotenie vyžaduje dávku kreativity a premýšľania.

Práca SOCIAL MEDIA SPEC v skratke:

  • príprava, realizácia, optimalizácia a vyhodnotenie kampaní na sociálnych sieťach
  • práca hlavne s Meta/ Facebook Business Manager, ale keďže nespíme na vavrínoch - pracujeme aj so Snap Ads, Pinterest Ads, LinkedIn Ads, Tiktok a Influencermi
  • prinášanie najnovších trendov v oblasti, a hľadanie spôsobov, ako ich reálne implementovať
  • úzka spolupráce nielen s kolegami z digital tímu, ale aj cross agentúru (keďže zadania/projekty agentúry sú komplexné a kooperuje na nich viacero tímov)

Za GAME CHANGER považujeme naše people friendly prostredie. Prostredie, kde ľudia nie sú len osobné čísla, ale osobnosti s vlastným príbehom, ambíciami ale aj domácimi miláčikmi :) A že to nie sú iba slová, dokazuje získané ocenenie ZLATÁ STOLIČKA ´23 Special Award: Najstabilnejší zamestnávateľ medzi agentúrami.

Preto u nás nájdeš benefity ako:

  • 5 a viac dní dovolenky naviac počas Vianoc (s dovčou cez sviatky si už nemusíš lámať hlavu)
  • 2 dni voľna na letné festivaly
  • koncoročný bonus v závislosti od výsledkov, zvýhodnená Multisport karta
  • flexibilný pracovný čas kombinovaný s home officom
  • otvorené možnosti rastu - k náročnejším projektom, na seniornejšiu pozíciu, ale aj cross agentúru
  • rozvoj účasťami na konferenciách, interných školeniach (AJ máme priamo u nás), atď.
  • office vytvorený podľa umenia feng shui, možnosti parkovania pred budovou
  • Dog friendly office, ale aj gitary a bicie na odreagovanie

Informácie o výberovom konaní

Milá budúca kolegyňa, kolega,

v prípade, ak Ťa naša ponuka zaujala, určite nám pošli svoj životopis. Nezabudni spomenúť dôvod, prečo reaguješ na pozíciu – čo ťa na nej zaujalo, alebo čo ťa zaujalo na UM.
Ak nemáš pri sebe CV, ale chceš reagovať, pošli nám v sprievodnom texte na seba kontakty a pár slov o sebe.

Budeme sa snažiť odpovedať na všetky žiadosti do 1-2 týždňov, či už emailom, alebo telefonicky.

Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing a reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Facebook Business Manager - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Social Media Specialist

Počet rokov praxe

1

Do ďalšieho kola ťa posunie:

  • skúsenosť s Performance/Analytics platformami (Facebook Business Manager, ale zaváži aj Google Ads, Adform, GMP, DV360, GA4, GTM, ATĎ :)
  • strategické a analytické myslenie tak pri nastavovaní ako aj vyhodnocovaní kampaní
  • dobrý time management, keďže kampaní môže byť aj viacero naraz
  • ownership resp. zodpovednosť za zverenú agendu a za zverené budgety
  • znalosť anglického jazyka, ktorú využiješ najmä v písomnom styku so zahraničnými kolegami alebo klientmi.

Sme Universal McCann, fullservisová mediálna agentúra s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v oblasti plánovania a nákupu mediálneho priestoru.

Na Slovensku sme tím zložený z približne 50 poctivých, priamych a optimistických ľudí, profesionálov v oblasti komunikácie. Ale predovšetkým sme ľudia, pre ktorých sú vzájomné vzťahy kľúčové. Vzťahy založené na vzájomnej dôvere a rešpekte považujeme za nevyhnutný predpoklad nášho naplnenia a ďalšieho rozvoja.
A že to nie sú iba slová, dokazuje ocenenie ZLATÁ STOLIČKA ´23 Special Award: Najstabilnejší zamestnávateľ.

Sme súčasťou celosvetovej mediálnej siete IPG Mediabrands, patriacej pod reklamný holding Interpublic group. Globálnu značku UM tvorí bezmála 4 800 profesionálov pôsobiacich vo viac ako 100 krajinách sveta.

Patríme medzi rešpektovaných marketingových konzultantov a lídrov v poskytovaní inovatívnych riešení.
V portfóliu našich klientov sú významné značky z oblasti financií, motorizmu, farmácie a FMCG.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4823782  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac