Lektor ruského, francúzskeho, nemeckého, španielskeho a anglického jazyka

VEVE, s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
10 - 16 EUR/hod.Od 10 eur/hodina, mzda podlieha viacerým faktorom a závisí od typu úväzku i skúseností. Rodený lektor vs. lokálny lektor. Príplatky za odborné kurzy a.i.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lektorov (NIE ONLINE) spomenutých jazykov na vedenie individuálnych a mini skupinových kurzov na adrese Ružová dolina 25 a u klientov vo firme.
- kurzy pre študentov a dospelých
- firemné odborné jazykové kurzy
- kurzy pre deti od 3 rokov vyššie

Hľadáme záujemcov, ktorí cítia vášeň pre učenie a učenie sa a zároveň majú záujem sa kreatívne a dynamicky podieľať na vedení kurzov. Nie každý vie pracovať s deťmi a nie každý vie pracovať s dospelými. Oba typy vyžadujú náročnú prípravu a realizáciu.
Ak sa vidíte aspoň v jednom z nich a zároveň ovládate jazyk na výbornej úrovni, radi Vás spoznáme.
Pre nás je najdôležitejšia odbornosť, vášeň a pridaná hodnota lektora :)

- Práca v príjemnom prostredí s výbornou dostupnosťou
- Mladý a dynamický kolektív
- Možnosť jazykového vzdelávania
- Healthy workplace (ovocie, pitný režim, káva)
- Bezproblémové parkovanie
- Možnosť navyšovania počtu odučených hodín

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám v priloženom životopise.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Španielsky jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné vystupovanie
- Dobré komunikačné zručnosti
- Vysoká miera lojality a zodpovednosti
- Nadšenie a entuziazmus pre svoju prácu
- Schopnosť načúvať a prispôsobiť sa

Sme jazyková a prekladateľská agentúra pôsobiaca na slovenskom trhu od roka 2009. Špecializujeme sa na korporátnu a komunálnu výučbu všetkých vekových kategórií, preklady a tlmočenie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3724220  Dátum zverejnenia: 23.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.