Odborný poradca pre predaj ortopedických a rehabilitačných pomôcok

VIVENT s. r. o. / KIDO Centrum

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2024
1 500 EUR/mesiacZamestnávateľ ponúka uchádzačovi pracovať na živnosť. Nástupný plat 1.500 Eur (živnosť ) Pohyblivá zložka podľa výsledkov od 200 do 1500 Eur sa pripočítava ku fixnej zložke. Platové podmienky sú predmetom dohody a prehodnocujú sa každý pol rok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho KE tímu šikovného fyzioterapeuta, ortopedického technika alebo šikovného predajcu, ktorý je ochotný, príjemný, komunikatívny a empatický. Našimi hlavnými klientami sú rodiny detí so špeciálnymi potrebami. Náplňou práce odborného konzultanta v našej spoločnosti je hlavne každodenný kontakt s našimi klientami a riešenie ich dopytov a požiadaviek. Pozícia je vhodná skôr pre muža, nakoľko je potrebná manipulácia s väčšími rehabilitačnými zariadeniami.
Prehľad pracovnej náplne:
- Kontakt s medicínskym personálom
- Odborné poradenstvo a konzultačná činnosť v oblasti ortopedických a rehabilitačných pomôcok
- Vedenie obchodnej evidencie a kompletnej agendy ku zákazkám
- Práca si vyžaduje časté cestovnaie po regióne

Prehľadné odmeňovanie na základe predaja
Služobné motorové vozidlo
Kompletné PC vybavenie
Vzdelávanie, služobné cesty do zahraničia
Práca v mladej a rozvíjajúcej sa firme s možnosťou kariérneho rastu

Spoločnosť Vivent s.r.o. je prevádzkovateľom KIDO Centrum - www.kidocentrum.sk
Miesto výkonu práce: Pobočka v KE + home office
Žiadame uchádzačov o pracovnú pozíciu, aby nám zasielali svoj pracovný životopis aj s krátkym sprievodným/ motivačným listom výhradne mailom: [email protected]
Zaslané pracovné ponuky vyhodnotíme a vybraným uchádzačom odpovieme priebežne a zavoláme ich na pracovný pohovor do Bratislavy al Martina

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, zdravotníctvo, fyzioterapia, ortopédia, sociálna práca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať s detským klientom so špeciálnymi potrebami.

Samostatnosť pri riešení a plánovaní úloh

Empatické a príjemné vystupovanie voči klientom
Praktická zručnosť pri manipulácii a servise pomôcok
Základné medicínske vedomosti v súvislosti zo zdravotným stavom klienta.
Ochota cestovať za požiadavkou klienta.

Distribúcia a predaj zdravotníckych a kompenzačnych pomôcok pre deti so špeciálnymi potrebami. Distribúcia www.kidocentrum.sk. Prevádzka e-shopu www.kidoop.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dáša Malá Fabšíková
Tel.: +421905575125
E-mail: poslať životopis
ID: 4826965  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac