Pracovník/Pracovníčka zákazníckej podpory

VM Telecom, s. r. o.

Miesto práce
Panenská 8, 811 03 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Hrubá mesačná mzda od 1000 € odvíjajúca sa od pracovných skúseností, seniority, pracovných výsledkov a mzdovej politiky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na plný úväzok v obchodnom tíme našej spoločnosti
- komunikácia so zákazníkmi telefonicky a e-mailom
- asistencia zákazníkom pri výbere komplexnejších technických riešení
- poskytovanie informácií o návrhoch VoIP infraštruktúry pre významných zákazníkov
- vyhľadávanie a analýza informácií na internete, spracovávanie dát, podkladov, štatistík
- fakturácia a kontrola úhrad odberateľských faktúr
- administratíva

- Jarka vraví, že veľmi príjemný kolektív a pracovná atmosféra :-)
- ovocná misa, kopa čajov a rôznych druhov káv
- zaujímavé odvetvie a možnosť odborného rastu
- rôzne firemné podujatia
- chillin room
- práca v centre Bratislavy
- veľmi nápomocní kolegovia a kolegyne, ktoré radi pomôžu so zaučením a všetkým čo bude potrebné :-)

V prípade, že máte akúkoľvek referenciu na Vašu prácu, prosíme, zahrňte ju do Vášho CV alebo do motivačného listu. Uprednostňujeme TPP.

Ospravedlňujeme sa ak nezareagujeme na niektoré CV, keďže je ich mnoho, odpovedáme iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie
- zodpovedný prístup k práci
- nadšenie a chuť pracovať na sebe, zlepšovať sa
- schopnosť prezentovať ponúkané služby a produkty
- výborné organizačné schopnosti
- schopnosť analyzovať situáciu a navrhovať riešenia problémov
- zručnosť efektívne vyhľadávať informácie na internete
- flexibilita a spoľahlivosť
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

VM Telecom pôsobí na medzinárodnom telekomunikačnom trhu od roku 2008. Na Slovensku poskytujeme služby pod značkou VIPTel.

Zameriavame sa na firemných zákazníkov, ktorým ponúkame komplexné hlasové riešenia prostredníctvom telefónnych ústrední a iných služieb na mieru. Staviame na vynikajúcej zákazníckej a technickej podpore a na kvalitných technologických riešeniach.

Disponujeme robustnou telekomunikačnou infraštruktúrou, ktorá umožňuje poskytovanie hlasových služieb s prvotriednou kvalitou hlasu a viacnásobným zabezpečením siete proti výpadkom.

Viac informácií sa nachádza na www.viptel.sk a www.vmtele.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1724940  Dátum zverejnenia: 24.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Hrubá mesačná mzda od 1000 € odvíjajúca sa od pracovných skúseností, seniority, pracovných výsledkov a mzdovej politiky