PHP vývojár(ka) u VoIP operátora

VM Telecom, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
základná hrubá mesačná mzda vo výške od 1300€ odvíjajúca sa od pracovných skúseností, seniority, pracovných výsledkov, mzdovej politiky atď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Programovanie interných informačných systémov (frameworky: Django, Slim, Cake, Nette)
- Programovanie toolov na správu VoIP systémov
- Programovanie webových modulov pre zákaznícke služby
- Web services ( SOAP, REST )
- Vývoj nových chuťoviek ako WebRTC, WebSocket a Vue.js

- Množstvo možností rozvíjať svoje skills v kódení, v Linux, Networking, VoIP a iných technológiach a učiť sa od najlepších
- Prístup k množstvu technológiám
- V prípade aktívneho prístupu a zdokonaľovania sa v odbore, ti vieme ponúknuť profesijný rast na seniroske pozície
- Rozvíjajúca sa firma, kde môžeš vidieť výsledky svojej práce, kde sa môžeš sebarealizovať a veľa tvojich nápadov a riešení privedieme na svet
- Výborný kolektív
- Možnosť v bonusoch získať až 120% svojho platu ročne (t.j. 13-ty plat a 1/5 zo 14-teho :)
- Kurz anglickeho jazyka pre zamestnancov
- Flexibilný pracovný čas, študentom vždy vychádzame v ústrety
- Práca, kde sa môžeš sebarealizovať a veľa tvojich nápadov a riešení privedieme na svet
- Firemné akcie, príjemne pracovné prostredie, ovocná misa, veľký výber nápojov, čajov, pív a káv
- Podpora zdravého životného štýlu - možnosť chodiť bicyklom, sprchový kút, jogamatky, chill room, futbalový stôl
- Sídlime v úplnom centre mesta (4-minúty pešo od Zochovej)

V prípade, že máte akékoľvek referencie na Vašu práce/projekty, prosím, zahrňte ich do CV alebo do motivačného listu.

Vieme Vám ponúknuť aj pozíciu pre študentov a absolventov vysokých škôl s technickým zameraním. Prax nie je nevyhnutná, ale predstavuje výhodu.

Životopis, prosím, posielajte v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
AJAX - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Nutná znalosť aspoň nejakého frameworku ( Nette, Zend... )
- Znalosť OOP a architektúry MVC - pokročilý
- Práca s verzionovacím systémom SVN/GIT výhodou
- PostgreSQL - výhodou

- Schopnosť a ochota rozvíjať svoje vedomosti
- Analytická myseľ, efektivita a schopnosť logicky uvažovať v problémových situáciach
- Flexibilita, samostatnosť, tvorivosť a spoľahlivosť
- Grafické cítenie výhodou

VM Telecom pôsobí na medzinárodnom telekomunikačnom trhu od roku 2008. Na Slovensku poskytujeme služby pod značkou VIPTel.

Zameriavame sa na firemných zákazníkov, ktorým ponúkame komplexné hlasové riešenia prostredníctvom telefónnych ústrední a iných služieb na mieru. Staviame na vynikajúcej zákazníckej a technickej podpore a na kvalitných technologických riešeniach.

Disponujeme robustnou telekomunikačnou infraštruktúrou, ktorá umožňuje poskytovanie hlasových služieb s prvotriednou kvalitou hlasu a viacnásobným zabezpečením siete proti výpadkom.

Viac informácií sa nachádza na www.viptel.sk a www.vmtele.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3430914  Dátum zverejnenia: 11.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná hrubá mesačná mzda vo výške od 1300€ odvíjajúca sa od pracovných skúseností, seniority, pracovných výsledkov, mzdovej politiky atď