Podpora technického oddelenia (First line support) - dlhodobá študentská brigáda

VNET a.s.

Miesto práce
Nám. hraničiarov 39, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si rád(a) keď je tvoja práca pestrá a rôznorodá s dynamickými úlohami? Si komunikatívna(y) a rád(a) ľudom pomáhaš ? Ak áno, tak máme pre teba skvelú pracovnú príležitosť, kde svoje nadšenie pre kontakt s ľuďmi dokonale využiješ. Práca ako First line support je ideálnym štartom do technického sveta, kde ťa naučíme IT diagnostike. I keď ti možno chýbajú skúsenosti, ale máš chuť napredovať, u nás je to pravé miesto, kde začať.
Na tejto pozícii sa stretneš najmä s činnosťami, ktoré sú naozaj variabilné:
Budeš ...
• realizovať diagnostiku, analýzu a riešenie technických požiadaviek klientov
• monitorovať zákaznícke linky, zariadenia a systémy za pomoci zverených nástrojov
• pracovať s informačným, procesným a databázovým systémom
• spracovávať požiadavky a pripravovať podklady pre technické oddelenie
• poskytovať profesionálny zákaznícky servis prostredníctvom telefónu, e-mailu a chatu
• analyzovať podnety od zákazníkov, riešiť otázky a ich požiadavky v súlade s našimi internými štandardmi komunikácie
• aktívne spolupracovať naprieč celou spoločnosťou

Do nášho tímu hľadáme niekoho, ako sme my. Hľadáme kandidáta - študenta otvoreného novým výzvam a skúsenostiam, zvedavého, tvorivého, komunikatívneho, empatického, ambiciózneho a vnímavého. Niekoho, s kým bude naša spoločná práca radostná, efektívna a vzájomne obohacujúca.

VNET je spoločnosť s priateľskou atmosférou, ktorá ti rýchlo prirastie k srdcu. Nepoznáme slová nefungujte to alebo nedá sa to - spoločne ako tím dosiahneme cieľ, neúspechy prekonáme a tešíme sa našim úspechom. A teda prečo práve my? Pretože...
• u nás je jednoducho variabilita pracovných úloh – s nami sa nudiť nebudeš!
• máš možnosť pracovať so špičkovými technológiami
• budeš súčasťou mladého zapáleného tímu
• kolegovia ťa budú motivovať a inšpirovať
• budeš mať príležitosť neustále sa vzdelávať a rásť spolu s nami
• máme oddychovú zónu so stolným futbalom, organizujeme skvelé raňajky a zábavné firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom/kandidátom ďakujeme za prejavený záujem.
Po našom starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola - osobný pohovor. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti VNET a.s. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Na osobný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené kritéria. Odpovede sprostredkujeme len pozvaným kandidátom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Ak sme si ťa získali samotným popisom práce, existuje už len niekoľko vecí, ktoré urobia z teba ideálneho člena našej VNET rodiny:
• časová flexibilita (práca je aspoň 3 dni v týždni)
• si schoný(á) rýchlo sa učiť a chápať technické súvislosti
• máš príjemné vystupovanie a komunikácia s ľuďmi je tvojím koníčkom (aj v angličtine)
• vieš si poradiť v stresových situáciach
• nechýba ti samostatnosť a vlastná iniciatíva
• a zároveň rád(a) pracuješ v tíme, lebo bez tohto by sme nevedeli napredovať ako celok ani ako jednotlivec

Do skorého videnia - už len malý krok nás delí od toho, aby si sa stal(a) súčasťou našej VNET rodiny.

Sme spoločnosť, ktorá vznikla pred viac ako dvadsiatimi rokmi s cieľom poskytovať cenovo dostupný a výkonný internet. Dnes patríme medzi významných hráčov v oblasti biznis internetového pripojenia, disponujeme stovkami kilometrov vlastnej optickej siete a svoje portfólio služieb neustále rozširujeme. Rozvíjame sa ako systémový integrátor a poskytovateľ manažovaných služieb, sústreďujeme sa na poskytovanie cloudových služieb, kyberbezpečnosti a aktívne sa podieľame na výskume a vývoji, najmä v oblasti umelej inteligencie. Najväčšou devízou VNETu sú však naši ľudia, ktorí spojili svoje sily na vytváranie riešení s hlbokým pochopením potrieb zákazníka, individuálnym prístupom a špičkovou podporou vo všetkých smeroch. Spoločne ťaháme za jeden povraz a prinášame na trh inovatívne a zákazníkmi cenené riešenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3352246  Dátum zverejnenia: 6.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou