Mzdový účtovník / personalista

VÚMZ SK, s.r.o.

Miesto práce
Černík
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 300 EUR/mesiacFinálna mzda bude upresnená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu / kolegyňu na oddelenie miezd a personalistiky.
- nahlasovanie voľných pracovných miest, vyhľadávanie vhodných kandidátov, zabezpečenie pohovorov
- príprava zmlúv, dohôd, dodatkov
- dochádzka zamestnancov
- stravovanie zamestnancov
- prihlášky / odhlášky SP, ZP
- kompletné spracovanie mzdovej agendy (výpočet miezd, kontrola pások, atď.)
- mesačné výkazy SP, ZP, DÚ
- PN
- RZPD, DP, ročné hlásenie
- štatistiky
- evidencia a vedenie hotovostnej pokladne
- spolupráca z BOZP technikom
- podpora pri duálnom vzdelávaní
- sledovanie pracovných pomerov, doba určitá, skúšobná doba
- ročné hodnotenia zamestnancov
- spolupráca s ekonomickým oddelením
- spolupráca s vedúcim výroby
- sledovanie školení a platnosti preukazov (VZV, žeriavnicky, zdvíhacie zariadenia, zváračské ...)
- spolupráca pri projektoch EÚ
- operatívne reporty

- práca od pondelka do piatku
- zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti, na výber z viac ako 10 jedál denne
- v prípade potreby ubytovanie zabezpečíme
- príjemné pracovné prostredie rodinného typu
- firemné akcie (vianočný večierok, guláš, turistický výlet)
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej slovenskej spoločnosti
- pri väčšej vzdialenosti možnosť príspevku na dochádzanie
- koncoročné odmeny
- každoročné prehodnocovanie platu

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na mailovú adresu [email protected]. Vyhovujúcich kandidátov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť zákonníka práce
- zodpovednosť, diskrétnosť, samostatnosť
- tímová práca
- prax mzdovej problematike je podmienka
- pracovné miesto nie je vhodné pre absolventa, ani pre kandidáta, ktorý nepracoval ako mzdár

Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení, dopravníkov, manipulátorov, drvičov a iných špeciálnych zariadení. Špecializujeme sa na dodávku komplexných riešení, riešení na kľúč, spolu s automatizáciou riadenia procesu. Našim zámerom je poskytnúť zákazníkovi plnú podporu pri realizácii jeho potrieb a ponúknuť mu úplné, komplexné, progresívne riešenie, a to bez ohľadu na to, v akom druhu priemyslu zákazník pôsobí. Máme zákazníkov z oblastí strojárenskej výroby, stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu, energetiky, poľnohospodárstva, odpadového hospodárstva a mnohých ďalších odvetví. Snažíme sa maximálne odbremeniť zákazníka od činností, s ktorými nemá skúsenosti, činností, na realizáciu ktorých by potreboval podstatne viac času ako my. My sme tu na to, aby sme zákazníkovi zastrešili nielen návrh, výrobu, dodávku a montáž, ale aj všetky legislatívne činnosti a povinnosti, ktoré vyplývajú z realizácie a prevádzkovania novej linky, strojného poprípade iného zariadenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3500698  Dátum zverejnenia: 29.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac