Operátor výroby - montáž a testovanie výrobkov (2-zmenná prevádzka)

VURAL a.s.

Miesto práce
Hrabové 66, 014 01 Bytča-Hrabové, Bytča
Termín nástupu
ihned
3,79 EUR/hod.základná mzda 3,79€/hod brutto+ variabilná zložka 10-50% základnej mzdy. Celková mesačná mzda v závislosti od výkonu 650 -700€. Prípadná práca nadčas je vyplácaná vo mzde za kalendárny mesaic, kedy bola odpracovaná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montovanie malých plastových dielov
- testovanie a vizuálna kontrola výrobkov
- práca v 2-zmennej prevádzke (ranná +poobedná zmena)
- pracovná doba 8 h pondelok-piatok

- fyzicky nenáročná práca v príjemnom pracovnom prostredí
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- dochádzkový bonus kvartálny aj ročný
- príplatok za prípadnú prácu nadčas
- výkonnostné prémie
- príspevok na DDP
-široký sociálny program pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Informácie o výberovom konaní

- práca vo výrobe malých komponentov z plastov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Samostatnosť, disciplinovanosť, zodpovednosť a flexibilita.

VURAL a.s. je slovenská spoločnosť s viac ako 30 -ročnou tradíciou pôsobenia v strojárskom priemysle. Spoločnosť má 2 výrobné divízie:

Divízia výroby strojov (Žilina - Bytčica):
Konštrukcia, výroba a dodávky strojov, zariadení, meradiel a špeciálneho náradia.

Divízia komponenty z plechu a plastu ( Bytča - Hrabové):
Vývoj, výroba a predaj súčiastok z plechu a plastu pre strojársky, elektrotechnický a automobilový priemysel.

Podrobnejšie na www.vural.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3542639  Dátum zverejnenia: 7.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,79 EUR/hod.