Pracovník pre oblasť prípravy projektu informačného systému vodného hospodárstva

Výskumný ústav vodného hospodárstva

Miesto práce
Nábrežie armádneho generála Ludvíka Svobodu, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2019
od 1000 Eur vyššie (podľa platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projektové riadenie zvereného projektu s riadením ľudských zdrojov,
- koordinácia odborných pracovných skupín (vrátane IT), plánovanie, organizácia,
riadenie, kontrola a reporting,
- definovanie, analýza a riadenie krízových momentov v riadení zvereného projektu a ich
riešenia,
- plánovanie a rozvrh aktivít projektu, spolupráca na tvorbe rozpočtu, zmluvy, pri procese
verejného obstarávania,
- kontrola požiadaviek VÚVH a ich koordinácia s dodávateľom, kontrola plnenia,
zosúladenie so zmenami v legislatíve.
Uprednostníme uchádzačov:
- so skúsenosťami riadenia projektov IS a s komunikáciou s koncovými používateľmi
- so skúsenosťami pri tvorbe technickej dokumentácie IS, školení a testovaní IS.

- pohyblivá pracovná doba a benefity v zmysle platnej kolektívnej zmluvy (5 dní dovolenky
navyše, 4 dni sick days)
- práca v tímoch s autoritami a rešpektovanými odborníkmi vo svojej oblasti
- odborný pracovný rast v podobe školení
- možnosť zapojiť sa do budovania komplexného informačného systému

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu kontaktnej osoby.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.
Informácie o spracúvaní osobných údajov poskytované podľa čl. 13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a v zmysle § 19 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nájdete na stránke http://www.vuvh.sk/ v sekcii Informačný servis/osobné údaje, link http://www.vuvh.sk/?lid=48.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- minimálne 3 ročná prax v riadení EÚ projektu
- analytické a strategické myslenie
- riadiace a komunikačné schopnosti
- precíznosť a flexibilita
- schopnosť prispôsobiť sa okolnostiam

Výskumný ústav vodného hospodárstva je príspevkovou organizáciou Ministerstva životného prostredia SR, sme jediným subjektom na Slovensku, ktorý uskutočňuje komplexný vodohospodársky výskum.
ID: 3546107  Dátum zverejnenia: 23.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 Eur vyššie (podľa platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme)