IT špecialista

Vysoká škola ekonómie a manažmentu v Bratislave, s.r.o.

Miesto práce
Furdekova 16, Petržalka
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečenie spoľahlivej, bezporuchovej a bezpečnej prevádzky informačných systémov v správe IT,
riešenie technických problémov, porúch a požiadaviek,
participácia na projektových úlohách, rozvoji súčasného informačného systému,
participácia pri zriaďovaní/rušení užívateľských účtov, emailových adries, distribučných skupín a aliasov mailboxov, priraďovaní prístupových práv,
prideľovanie a odoberanie prostriedkov HW,
vykonávanie zálohovania zverených systémov a databáz, preventívnych kontrol a zabezpečenie opráv HW,
kontrola a zabezpečenie aktualizácie SW,
vybavovanie reklamácie zariadení v záruke,
správa audio-video techniky.

ponúkame stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti

ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám profesijný životopis, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

spoľahlivosť, občianska a morálna bezúhonnosť,
organizačné a komunikačné schopnosti
samostatnosť, tvorivosť a zodpovednosť

Sme súkromná neuniverzitná vysoká škola, ktorá pôsobí od roku 2004. Našim hlavným cieľom je udržať si postavenie popredného výchovnov-zdelávacieho a vedecko-výskumného pracoviska, ktoré trvalo poskytuje kvalitné, atraktívne a spoločensky žiaduce programy na prípravu vysokoškolsky vzdelaných odborníkov pôsobiacich na úseku verejnej správy a regionálneho rozvoja ako aj odborníkov pre oblasť malého a stredného podnikania a ekonomiky a manažmentu verejných služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Vladimír Velčický
E-mail: poslať životopis
ID: 4823473  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac