Steward lôžkových a ležadlových vozňov

WAGON SLOVAKIA Košice, a.s.

Miesto práce
Bencúrova, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
982 EUR/mesiaczákladný plat od 982,00 EUR + diety + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME NOVÝCH ŠIKOVNÝCH KOLEGOV
Naša spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti cateringových služieb vo vlakoch už 25 rokov hľadá nových členov do nášho tímu, ktorí majú chuť pracovať, cestovať, učiť sa nové veci a ktorí budú jednými z najdôležitejších členov nášho teamu. Práca na nočných vlakoch je zaujímavá a každý deň iná. Ak máte predajné zručnosti, ste prozákaznícky orientovaný, radi pracujete v tíme, ste flexibilný a ochotný cestovať, tak Vás s radosťou privítame v našom tíme! Ak sa chcete dozvedieť o práci, ktorá Vás čaká viac, všetko potrebné sa dozviete na našom novom webovom portáli www.wgske.sk.

Čo u nás získate?
- Stanete sa súčasťou príjemného, priateľského a energického tímu
- Zaškolenie v oblasti dopravy
- Príležitosť k rozvoju vďaka školeniam
- Intenzívny profesijný rozvoj v priateľskej atmosfére
- Pracovné vzťahy založené na vzájomnej dôvere
- Čakajú Vás rôzne prednášky aj praktické školenia na profesionálnej úrovni. Ak máte
špeciálnu jazykovú zručnosť, o ktorú sa chcete podeliť, neváhajte nám ju ponúknuť. Radi
sa učíme od seba navzájom!

Aká práca Vás čaká:
- poskytovanie služieb cestujúcim v lôžkových a ležadlových vozňoch v nočných
vlakoch dopravcu ZSSK ( vo vnútroštátnej preprave z Košíc a Humenného do
Bratislavy)
- starostlivosť o cestujúcich – ubytovávanie do kupé
- predaj voľných miest a vedenie príslušnej evidencie
- predaj potravín a doplnkového tovaru
- poskytovanie ranného občerstvenia
- budenie cestujúcich
- upratovanie a príslušné úkony

- Práca si vyžaduje cestovanie po Slovensku,
Upresňujúce informácie:
- práca bude vykonávaná počas výkonu vlaku priamo v lôžkovom a ležadlovom vozni
- práca bude vykonávaná na zmeny podľa výkonov vlakov
- pracovná doba bude bližšie určená na osobnom pohovore

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, na základe zaslaných materiálov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

- ochranné pomôcky

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite prosím, svoj štruktúrovaný životopis emailom na adresu [email protected],
Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú len tí uchádzači, ktorí najviac vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, doprava , cestovný ruch, potravinársky odbor

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou prijatia je zdravotná spôsobilosť + zdravotný preukaz pre prácu s potravinami, zmyslová spôsobilosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, empatia, chuť do práce, schopnosť samostatne pracovať, flexibilnosť a odolnosť voči stresu.
Výhodou môže byť:
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností, prípadne vzdelanie v potravinárskom odbore.

Spoločnosť WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s. vznikla v roku 1995. Základným poslaním našej spoločnosti je poskytovanie kvalitných služieb na profesionálnej úrovni v oblasti reštauračného stravovania v reštauračných vozňoch, služieb mobilbarov, ubytovania v ležadlových a lôžkových vozňoch a služieb autovlaku v železničných vozňoch špeciálnej stavby ZSSK vo vnútroštátnej ako aj v medzinárodnej doprave. Od roku 2018 poskytujeme v reštauračných vozňoch zmodernizované služby, ktorými zabezpečujeme vyšší komfort pre našich cestujúcich vďaka novému menu a online službe Najedz sa vo vlaku. Viac informácií na www.wgske.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4085492  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 982 EUR/mesiac