Majster wellness projektov

WELLNESS SYSTEMY, s.r.o.

Miesto práce
Za tehelňou 657/1, Markušovce
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacNástupná mzda je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1400 € po ukončení skúšobnej doby pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a organizovanie pracovníkov podl‘a pokynov nadriadeného projektového managera,
- vydávanie pokynov týkajúcich sa stavebných prác, organizácie práce a pohybu osôb na stavenisku a na stavbe,
- sledovanie spôsobu a postupu stavby v súlade so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci,
- vykonávanie dohľadu nad výkonom stavebných prác v súlade s harmonogramom prác,
- realizácia výkonov podľa stavebnej dokumentácie a ich evidencia v stavebnom denníku,
- zodpovedanie za správne hospodárenie s majetkom spoločnosti,
- rozhodovanie o začatí a ukončení stavebných prác a iných činností na stavenisku a stavbe,
- preberanie stavebných výrobkov, zisťovanie ich vhodnosti a určovanie ich umiestnenia
a uskladnenia na stavenisku,
- vydávanie príkazov na okamžité zastavenie stavebných prác a iných činností na stavenisku a stavbe,
- koordinovanie poradia stavebných prác,
- vypracovávanie týždenných a mesačných reportov,

- zázemie v úspešnej a stabilnej spoločnosti,
- práca v dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí,
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností,
- služobný automobil,
- služobný telefón,
- vstup do showroom wellness s rodinou zdarma.

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielať na [email protected]
- kont. osoba: Monika Portášová

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

– prax na obdobnej pracovnej pozícii,
– plánovacie/organizačné schopnosti,
– orientácia na detail,
– líderska osobnosť,
– technická zdatnosť.

Naša spoločnosť WELLNESS SYSTEMY, s.r.o. pomáha svojím zákazníkom oddychovať v ich domácich bazénoch, saunách a vírivkach. Prevádzkovateľom verejných bazénov, sáun a wellness zariadení pomáhame zabezpečiť oddych a relax pre ich hosti.
Už od roku 2000 zúročujeme skúsenosti a odborné znalosti v praxi a ponúkame širokej verejnosti plnohodnotné možnosti oddychu. Sme súčasťou Bussines parku WellGrup.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4805632  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac