Logo West club s r.o.

Manažérka/Manažér recepcie Hotel West

West club s r.o.

Hotel West, Kamzíkov vrch, Nové Mesto, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacPo 6tich mesiacoch nárast mzdy o 10 percent.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedanie za zabezpečovanie bezproblémového chodu recepcie.

Administratíva okolo recepcie- vytváranie smenoviek, objednávanie tlačovín, kariet/kľúčov a iné.

Vystavovanie faktúr

Vypracovávanie cenových ponúk na ubytovanie, prenájom kongresových priestorov, teambuildingov

Udržiavanie vzťahov so stálymi zákazníkmi.

Práca s rezervačnými portálmi, nastavovanie cien izieb na základe situácie na trhu

Prijímanie a zodpovednosť za zaškolovanie nových recepčných

Zastrešenie aj občasných smien na recepcii - pokiaľ niekto vypadne/ochorie, tým pádom je potrebné ovládať všetko čo ovláda recepčná/recepčný.:

Vybavovanie a starostlivosť o klientov hotela. Príjem rezervácii /telefonicky, mailom, cez online portále/, spracovanie rezervácie do rezervačného systému Hores, komunikácia s klientom o jeho požiadavkách / schopnosť komunikovať v AJ/, nahodiť údaje o klientoch, vyúčtovať klientov, príjem platieb v hotovosti a kartami,

Pracovný čas: flexibilný podľa obsadenosti hotela a podľa stavu na recepcii .

Osobne v kancelárii je potrebné odpracovať  minimálne 130 hodín mesačne. Plus homeoffice  20- 30 hodín. Je možná raz do týždňa práca z domu,a nejaké dni je možné skôr skončiť a byť k dispozícii na mailoch/telefóne.

Podmienkou na homeoffice je fungujúca recepcia a  všetko čo bolo potrebné v práci osobne vybaviť je vybavené.

Hotel sa nachádza v krásnom lesnom prostredí, je tu kľud, úplne mimo ruchu mesta. Priatelská atmosféra na pracovisku. Obed priamo u nás za 1,80€. Možnosť prespávania v hoteli medzi smenami alebo ubytovanie na dlhšiu dobu. Nárast mzdy po 3 mesiach a opätovný nárast po 1 roku. Možnosť si ísť zabehať, zacvičiť, ísť sa prejsť do lesoparku.

Na pracovisku môžete mať aj psíka. Len teda musí mať základnú výchovu :)

Pracujte v milom rodinnom hoteli v krásnom zelenom prostredí s výhľadom na les :) Prespávanie medzi smenami je možné.
Máte radi prácu s ľuďmi, ovládate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni. Chcete získať nové skúsenosti ?
JOIN OUR TEAM !
Prosíme riadne si prečítajte všetky podmienky, budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky kritériá.
Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.7.2024 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

hotelierstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemný vzhlad, hlas a vystupovanie, komunikatívnosť, flexibilita, ústretovosť, schopnosť riešiť problém na mieste a  s chladnou hlavou, systematickosť a zodpovednosť. Výhodou je ak ste aktívny vodič, nakoľko na pracovisko je potrebné dochádzať autom- nejazdí sem MHD a potrebujeme aby boľ človek samostatný v dochádzaní do zamestnania. Prispievame na benzín.

Hotel West pôsobí na trhu už 30 rokov , poskytujeme ubytovanie, stravovacie služby a prenájom konferenčných priestorov. Hotel disponuje 39 hotelovými izbami a jednou konferenčnou miestnosťou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Kvasničková
E-mail: poslať životopis
ID: 4808957  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac